Kraków: 150 artystów dla św. Jana Pawła II – koncert już 1 kwietnia 2023

Kraków: 150 artystów dla św. Jana Pawła II – koncert już 1 kwietnia 2023

30 marca, 2023 0 przez m.guzek

Już 1 kwietnia o 19.30 w bazylice Bożego Ciała w Krakowie odbędzie się wielki koncert dla św. Jana Pawła II. Widowisko artystyczne “Za świętym z Wadowic” jest odpowiedzią na wydarzenia w przestrzeni publicznej, związane z zdyskredytowaniem osoby św. Jana Pawła II.

 

“Chcemy stworzyć wyjątkowy koncert, który będzie pozytywną odpowiedzią a jednocześnie wyrazem poparcia dla autorytetu, życia i dokonań świętego naszego Rodaka, Wielkiego Papieża.” – informują organizatorzy. 

 

Koncert odbędzie się w wigilię rocznicy śmierci Jana Pawła II, w sobotę 1 kwietnia w bazylice Bożego Ciała w Krakowie. Podczas koncertu wystąpi ponad 150 muzyków. Utwory dedykowane Janowi Pawłowi II wykona: chór, Unity Orchestra oraz zaproszeni artyści. 

 

“Połączymy różne osobowości sceniczne, różne wrażliwości estetyczne i różne ścieżki życiowe. W ten sposób prawdziwie zjednoczymy się w wolności i różnorodności, co zawsze była częścią przesłania świętego Jana Pawła. Stworzymy prawdziwie bogaty i różnorodny koncert. Bądźmy w tym dniu razem” – zapraszają  organizatorzy koncertu.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Dołącz do wydarzenia: Za Świętym z Wadowic – Bądźmy razem! | Facebook

 

ZOBACZ: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 już za miesiąc! (chrzescijanskiegranie.pl)