Dzień Papieski 2022: koncert w TVP1 – 2TM23 + GOŚCIE! (16 X 2022)

Dzień Papieski 2022: koncert w TVP1 – 2TM23 + GOŚCIE! (16 X 2022)

15 października, 2022 0 przez m.guzek

W DZIEŃ PAPIESKI 16 października o 17.30 w TVP1 będzie można obejrzeć koncert Papieski. Program koncertu oparty jest na utworach muzycznych z tekstami z Pisma Świętego, głównie z repertuaru zespołu „2Tm2,3”. Ma to podkreślić, że organizatorzy w warstwie słownej sięgają do źródła, czyli do Słowa Bożego.

W widowisku wystąpią znakomici artyści: Kamil Bednarek, Tomasz Budzyński, Angelika Korszyńska-Górny, Robert Litza Friedrich, Andrzej Lampert, Darek Maleo Malejonek, Siostry Melosik, Kasia Moś, Lidia Pospieszalska.

Koncert poprowadzi Krzysztof Ziemiec.

 

 

„Blask prawdy”, koncert z okazji XXII Dnia Papieskiego: 16.10, TVP1, godz. 17:30

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal, który może zmienić życie! Chrześcijańskie Granie! (chrzescijanskiegranie.pl)

 

DOŁĄCZ JUŻ DZISIAJ: FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2022 >>>

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się od 2011 roku w Warszawie. Na scenie m.in. w Arenie Ursynów, w Parku Sowińskiego czy Katolickiego Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE wystąpiło kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka poprzez hip-hop po poezję śpiewaną. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 23 października o 15.00 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

Bilety na festiwal Chrześcijańskie Granie można zakupić w cenie 49 zł na stronie: Biletyna.plebilet.plkupbilecik.pl. Bilety pokrywają koszty organizacji m.in. transmisji, nagłośnienia czy światła. Bilety w niższej cenie na festiwal można otrzymać również poprzez wsparcie na platformie Patronite.pl.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć poprzez wydarzeniu na FB: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 oraz na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Za: TVP1/ CHG