PREMIERA: BETLEJEM W POLSCE – KOLĘDA DLA BRATA 2021/2022

PREMIERA: BETLEJEM W POLSCE – KOLĘDA DLA BRATA 2021/2022

21 grudnia, 2021 0 przez m.guzek

 

Powstał teledysk promujący koncerty BETLEJEM W POLSCE – KOLĘDA DLA BRATA. Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia w Katowicach, natomiast -15 stycznia w Rybniku. W koncercie wystąpią: Magda Anioł, Marika, Marcin Styczeń, Viola Brzezińska, Gabi Gąsior, Marek Piekarczyk oraz Bartas Szymoniak.

 

 

“Jak podkreśla Magda Anioł, występ w Betlejem to było jej marzenie. Na koncertach Betlejem w Polsce ludzie są dla siebie serdeczni. Spotkałem na nich coś wyjątkowego.” – zauważa Marek Piekarczyk, który wystąpi drugi raz w ramach Betlejem. Dla muzyka Bartasa Szymoniaka w wydarzeniu najważniejsze są: autentyczność, prawda i miłość.

 

W tym roku koncerty odbywają się w wersji plenerowej. Powstał specjalny utwór “Kolęda dla Brata”, która jest utworem promującym Betlejem w Polsce 2022.

 

Kolęda dla Brata – Betlejem w Polsce (Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Gabi Gąsior, Marika, Magda Anioł, Viola Brzezińska, Marcin Styczeń, Bartas Szymoniak, Arkadio).

www.betlejemwpolsce.pl – koncerty, płyty, Bądźmy Razem!

Słowa: Szymon Babuchowski

Muzyka: Adam Szewczyk

 

Utwór powstał specjalnie na Betlejem w Polsce 2021/2022 Dyrektor artystyczny: Adam Szewczyk Dyrektor muzyczny: Paweł Tomaszewski

Producent: Adam Guzdek

Zdjęcia, montaż i reżyseria: Wojciech Turzański

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

 

REKLAMA —

Dobre inicjatywy popiera fotelik.info – sklep i serwis z fotelikami! Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – dobierz bezpieczny fotelik. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info