GABRIELA BLACHA – “Przemienienia czas” (YOUTUBE)

GABRIELA BLACHA – “Przemienienia czas” (YOUTUBE)

18 grudnia, 2021 0 przez m.guzek

Przemienienia czas to spojrzenie na znany nam, świąteczny czas trochę inaczej. Wiemy, że Bóg rodząc się na tym świecie, przemienia go, otwierając zupełnie nowy rozdział. Ale czy rzeczywiście wierzymy, że wspominając co roku Jego przyjście, będziemy potrafili coś przemienić w nas samych? Zobacz nowy klip na święta i nie tylko od GABI BLACHY – PRZEMIENIENA CZAS!

 

Tak bardzo tęsknimy za czasem świat. Mamy do niego wyjątkowo duży sentyment. Ale czy jest w stanie realnie coś zmienić? Czy jest w stanie nas zbliżyć do ludzi, których mamy na co dzień dookoła siebie? Czy jest w stanie zbudować, albo odbudować podniszczone relacje? Wierzę, że tak – mówi Gabi Blacha – to jest właśnie ta rzeczywistość, która rozbudza w nas Miłość i pozwala, aby trwała w nas długo dłużej niż tylko przez kilka grudniowych dni. To garść życzenia dla każdego na cały rok. Niech ten czas, nie będzie jedynie chwilą.


W nagraniu wzięli udział wspaniali muzycy, przyjaciele Gabi Blacha:
Julia Kania, Barbara Błaszczyk, Anna Pieszka, Magdalena Grzegorzek, Gabriela Szymańska,
pianista Łukasz Forest Piechota.
Mastering Jeremiasz Hendzel i Łukasz Forest Piechota, montaż obrazu Onde Studio Montaż
dźwięku i miks Studio B1

 

Gabriela Blacha – wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, w roku 2017 wydała swój autorski album Jakubowy Dar, rozkochana w muzyce gospel którą dzieli się podczas warsztatów. Pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu “Wesoły Wędrownik”, promującego twórczość i działalność pedagogiczną swojego ojca Norberta Blachy, zmarłego w 2012 roku.

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

 

REKLAMA —

Dobre inicjatywy popiera fotelik.info – sklep i serwis z fotelikami! Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – dobierz bezpieczny fotelik. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info