JEDNO – płyta, która daje radość! Recenzja płyty SZCZĘŚLIWY

JEDNO – płyta, która daje radość! Recenzja płyty SZCZĘŚLIWY

27 października, 2021 0 przez m.guzek

“Nadzieja ma i miłość ma, ty życiem napełniasz, ty dajesz serca żar, nie jestem sam, spływają zdroje łask.” – Takie właśnie słowa otwierają płytę zespołu JEDNO w piosence ,,szczęśliwy”. Można to szczęście naprawdę poczuć wystarczy posłuchać dalej…

 

 

 

Później jest jeszcze ciekawiej, Karol Gut wyśpiewuje o Miłosierdziu w piosence o takim właśnie tytule, ale jak do tego dołożymy dobrze zgrane instrumentarium, a jest tutaj miejsce ba, nawet na “solóweczkę” perkusyjną, mamy pełen sukces. Tak dobrze się słucha.

 

“Różaniec”, to po części zarapowany kawałek, świetnie uzupełniają go instrumenty dęte. Autem jest sekcja rytmiczna.

 

“Idźcie” to numer z miejscem na chóralne partie wokalne, pociągnie fanów muzyki whorship. Klawiszowe partie, razem z bębnami,  niejednemu poruszą nogę do przytupywania. W czasie podróży np. pociągiem.

 

“Duchu Pocieszycielu”, to piękna ballada, o kimś pięknym, o czystej miłości , jak ta muzyka, która z całą pewnością płynie z serca. Taka jest właśnie ta płyta, prosto z serca!

 

Płytę zamyka również ballada, co można napisać, kiedy włosy na rękach stają dęba, pojawia się gęsia skórka, to numer musi mieć coś w sobie!

 

Na longplayu są jeszcze cztery utwory, o których nie napiszemy, byście pochylili się nad tą płytą i sami ocenili, tak, bo warto!

 

Album SZCZĘŚLIWY zespołu JEDNO już wkrótce będzie można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Dobre inicjatywy popiera fotelik.info – sklep i serwis z fotelikami! Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – dobierz bezpieczny fotelik. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info

 

Zespół JEDNO wydaje płytę „Szczęśliwy” (chrzescijanskiegranie.pl)