Jasna Strona Mocy 2021 – festiwal już w sierpniu w Częstochowie!

Jasna Strona Mocy 2021 – festiwal już w sierpniu w Częstochowie!

2 sierpnia, 2021 0 przez m.guzek

W dniach 13-14 sierpnia w Częstochowie na Jasnej Górze odbędzie się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Jasna Strona Mocy”. W trakcie dwóch dni koncertowych wystąpią artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W tych dniach TVP1 o godz. 20:15 zaprasza widzów na transmisję tego wydarzenia. – informuje TVP.

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

W piątek, 13 sierpnia odbędzie się koncert „ABYŚMY BYLI JEDNO. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIOSENKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ”. Tego dnia na scenie zaprezentują się wykonawcy zagraniczni: Ojciec Stan Fortuna z USA, Siostra Cristina Scuccia z Włoch – zwyciężczyni programu „The Voice of Italy” oraz gwiazda specjalna In-Grid.

Zorganizowany zostanie Plebiscyt na interpretację utworu muzyki chrześcijańskiej, w którym udział wezmą utalentowani wokalnie uczestnicy, reprezentujący różne kraje i zaśpiewają znane utwory muzyki chrześcijańskiej. Laureat tegorocznej edycji Festiwalu wyłoniony zostanie w drodze głosowania, które odbędzie się wśród uczestników Plebiscytu. Widzowie będą mogli głosować na Laureata Publiczności wysyłając sms. Koncert poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. W związku z tym wydarzeniem zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa www.fmch.tvp.pl.

 

14 SIERPNIA – II DZIEŃ FESTIWALU

Drugiego dnia, w sobotę 14 sierpnia odbędzie się koncert „ABBA OJCZE – PIELGRZYMI ŚPIEWAJĄ ULUBIONE PIOSENKI JANA PAWŁA II – podobnie jak rok temu, na scenie zaprezentują się znani i lubiani polscy wykonawcy. Artyści wykonają utwory bliskie Janowi Pawłowi II, doskonale znane zarówno obecnym tego dnia w Częstochowie pielgrzymom jak i widzom zgromadzonym przed telewizorami. Tego dnia koncert poprowadzą Rafał Brzozowski i Piotr Rubik.

DOBRE WYDARZENIA POLECA: FOTELIK.INFO