“Nowy Początek” – nowy projekt M2. Oglądaj w lipcu na kanale Enklawiduum

“Nowy Początek” – nowy projekt M2. Oglądaj w lipcu na kanale Enklawiduum

24 lipca, 2021 0 przez m.guzek

Chrześcijańskie Granie objęło patronat medialny nad albumem “Nowy Początek”. Od lipca na kanale YOUTUBE Enklawiduum  można co tydzień oglądać utwory z nowego projektu.

 

Szukasz dobrej muzyki – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Projekt M2 tworzą od ponad dekady MaTTro i MaCK (wcześniej MaCh). Oboje pochodzimy z miejscowości Nekla (woj. wielkopolskie) niedaleko Wrześni. MaTTro (Mateusz Jóźwiak) zajmuje się produkcją muzyczną oraz śpiewem. Wszystkie podkłady w materiale “Nowy Początek” są jego autorstwa. W utworze “Krawędź” udzielił się również wokalnie w refrenie.
Od 2012 po dziś dzień tworzymy również muzykę w ramach grupy Enklawiduum. Niedawno wypuściliśmy wspólny materiał pt. “Dziennik”. W 2018 roku jako MaCh x MaTTro opublikowaliśmy na YouTube materiał pod tytułem “odNOWA”. Jest zbiór kilku odświeżonych utworów pierwotnie napisanych i nagranych w latach 2011-2015. Tytułowa “odNOWA” oznacza naprawę. Słowo to może zostać rozbite i odczytane jako “od nowa” co wskazuje na nowe działanie, nowy początek, a w naszym wypadku ponowne zjednoczenie sił w procesie twórczym.
Pomysł na obecny materiał “Nowy Początek” zrodził się w kwietniu ubiegłego roku. Od tamtego czasu sukcesywnie przygotowywaliśmy obecny materiał. “Nowy Początek” to 12 premierowych utworów, które będą publikowane raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie na kanale Enklawiduum. – zapowiadają muzycy.

Utwory z albumu NOWY POCZĄTEK