Urodziny Jana Pawła II – Projekt JP2song.pl na 100-lecie

Urodziny Jana Pawła II – Projekt JP2song.pl na 100-lecie

6 maja, 2020 0 przez m.guzek

W tym miesiącu wspólnie na wielu scenach koncertowych świętowalibyśmy setną rocznicę urodzin Jana Pawła II. W obecnej rzeczywistości nie wydaje się to możliwe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy zjednoczyli swoje serca i głosy w jednej piosence na setną rocznicę urodzin naszego wielkiego rodaka i ten koncert dla Niego zagrali, po prostu w innej formie. Zapraszamy wszystkich zapalonych wokalistów i chórzystów do udziału w projekcie JP2song.pl. -zaprasza do udziału Paweł Karliński, jeden z organizatorów wydarzenia.

To nic innego jak ogromny chór stworzony i nagrany przez internet. To bardzo proste, wystarczy nagrać na telefon/kamerę swoją partię wokalną do piosenki “Widziałem Cię” i wysłać przez stronę JP2song.pl. Wszystkie informacje i materiały znajdują się również na tej stronie. Uwaga, czas jest bardzo krótki! Nagrania trzeba dostarczyć w przeciągu kilku dni, czyli do 12.05 do 24:00, a więc w górę serca i działamy!

 

Chrześcijańskie Granie jest partnerem wydarzenia!
Organizatorami wydarzenia są członkowie zespołu SOUDARION – znanego z festiwalu Chrześcijańskie Granie. Zwycięzcy Debiutów. Ich debiutancki album TYLKO MIŁOŚĆ znajdziecie na sklep.chrzescijanskiegranie.pl 
Na składance Chrześcijańskie Granie 2019 usłyszycie przebojowy utwór ZIEMIA TRZĘSIE SIĘ zwiastujący nowy krążek.
Kupując płytę CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE - pomagasz przetrwać nam!
REKLAMA

Szukasz dobrego fotelika? Zajrzyj na www.fotelik.info