Już w niedzielę! Premierowo i poetycko Marcin Wargocki w Agere Contra

Już w niedzielę! Premierowo i poetycko Marcin Wargocki w Agere Contra

28 listopada, 2019 0 przez m.guzek

W niedzielę 1 grudnia 2019 zapraszamy na kolejny koncert w ramach Małej Sceny Chrześcijańskiego Grania odbędzie się koncert Marcina Wargockiego. Zabierze nas do muzycznej krainy łagodności, dając nadzieję i wzmacniając wiarę. Artysta zagra utwory z najnowszej płyty “Nie Wątp” zabierając nas do krainy chrześcijańskiej łagodności. Start o 19.00.

 

Wstęp na koncert wynosi 20 zł. Bilety można kupić przed koncertem w Agere Contra (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA). Organizatorem wydarzenia jest Agere Contra i Fundacja “Chrześcijańskie Granie” .

 

Po płycie “GPS na Niebo” czas na coś nowego. Każde urządzenie wymaga w pewnym momencie tzw:aktualizacji, doładowania.GPS też. Nowa płyta “Nie wątp” jest próbą dostrojenia, nastrojenia, zaktualizowania naszych wewnętrznych GPS. Każdy przeżywa różne chwile -radosne, ale i nie tylko. Na wielu płaszczyznach życia nie jest spokojnie. “Nie wątp” ma dać nam nadzieję, ma pomóc na nowo nastawić GPS’y, gdy straciliśmy sygnał.
Nie jesteśmy sami.

 

Na krążku znajdziemy 15 nastrojowych utworów o tematyce religijnej, które zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej zachwycają i wzruszają, sprzyjając głębokiej duchowej i modlitewnej refleksji. Utwory skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas i… zabierają do krainy chrześcijańskiej łagodności.

 

Płyta pod honorowym patronatem bpa Romualda Kamińskiego
Patronat medialny: Chrzescijanskiegranie.pl / Aleteia.pl / Radio Warszawa

 

 

Szukasz dobrej płyty?

Wejdź na:

sklep.chrzescijanskiegranie.pl