Będzie petarda! Iwona Janicka + TATO w Agere Contra (3 listopada 2019)

Będzie petarda! Iwona Janicka + TATO w Agere Contra (3 listopada 2019)

28 października, 2019 0 przez m.guzek

Koncert Iwony Janickiej i Projektu dla Bożej Chwały, to drugi koncert na “Małej Scenie Chrześcijańskiego Grania” w kawiarni chrześcijańskiej AGERE CONTRA w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 3 listopada o 19.00. Zaproszonym gościem przez Iwonę będzie zespół TATO, który również zobaczymy w ramach 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie!

 

 

Iwona Janicka ze swoim zespołem znana jest z koncertów i spotkań uwielbieniowych. 24 listopada zmierzy się w konkursie Debiuty w ramach 9.Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Jej pierwszy album można zakupić na stronie Chrześcijańskiego Grania: https://sklep.chrzescijanskiegranie.pl/iwona-janicka-dla-bozej-chwaly.html

 

Wstęp na koncert wynosi 20 zł. Bilety można kupić przed koncertem w Agere Contra (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA). Organizatorem wydarzenia jest Agere Contra i fundacja “Chrześcijańskie Granie”.

 

Potrzebujemy Waszej Pomocy!

 

 

Iwona Janicka – Projekt Dla Bożej Chwały

Projekt Dla Bożej Chwały zrodził się w sercu liderki zespołu, Iwony Janickiej, jako upragniony owoc dziękczynienia za uzdrowienie z choroby gardła.

Jak wspomina Iwona: „W mojej głowie zaczęły pojawiać się melodie, które następnie przerodziły się w piosenki. Minęło kilka lat zanim odważyłam się je komukolwiek pokazać, ale pragnienie dziękczynienia za uzdrowienie wciąż nie dawało mi spokoju. W końcu zdecydowałam się na próbę napisać ogłoszenie w internecie, że poszukuję muzyków do projektu chrześcijańskiego, sama nie do końca dowierzając, że uda się w taki sposób skompletować zespół”. Wierzymy, że Pan Bóg Sam nas powołał i chce się nami posługiwać wedle Swej woli. Wszystko – na większą chwałę Bożą i cześć Najświętszej Dziewicy Maryi.

 

TATO

TATO, czyli zespół stworzony przez dwóch przyjaciół – Artura Cwudzińskiego i Marcina Kamińskiego. Elektroniczne, uwielbieniowe granie na chwałę TATY!