Wielki koncert w Otwocku! Chorosińska, Kowalski i Pospieszalscy na jednej scenie!

Wielki koncert w Otwocku! Chorosińska, Kowalski i Pospieszalscy na jednej scenie!

12 sierpnia, 2019 0 przez m.guzek

Stowarzyszenie MuzaDei zaprasza na plenerowy koncert piosenek i utworów literackich z okresu okupacji i Powstania Warszawskiego „Dziś idę walczyć mamo”, który odbędzie się 16 sierpnia o godz. 19.00 na terenie parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku.

 

SZUKASZ DOBREJ MUZYKI – WEJDŹ NA SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

Koncert organizowany jest z okazji 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Podczas koncertu, każdy wykonywany utwór, czy to piosenka, czy to recytacja poezji, będzie ubogacony wizualizacjami tamtych wydarzeń, historycznych momentów walki o wolność Polski. Wśród artystów zobaczymy wielu uczestników naszych spotkań Strefa Chwały Festiwal m.in. Dariusza Kowalskiego oraz Dominikę Chorosińską, Agnieszkę Cudzich, Lidię Pospieszalską, Rafała Żura, Pawła Duszę, a także kwartet smyczkowy i chór. W koncercie wezmą udział także uczniowie otwockich szkół, którzy mieli warsztaty recytatorskie z mistrzem słowa – Dariuszem Kowalskim.  

 

Autorem scenariusza i reżyserem koncertu jest Dariusz Kowalski, a kierownikiem muzycznym Piotr Cudzich.  Wstęp na koncert jest bezpłatny. Projekt „Dziś idę walczyć, mamo” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2019.

 

Dobre koncerty poleca:

sklep.fotelik.pl

 

PATRONAT: SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

WIELKI KONCERT W OTWOCKU