Warszawa: Antonina Krzysztoń i Artur Andrus zagrają koncert charytatywny w Dobrym Miejscu!

Warszawa: Antonina Krzysztoń i Artur Andrus zagrają koncert charytatywny w Dobrym Miejscu!

27 sierpnia, 2019 0 przez m.guzek

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert charytatywny pt. “MOJA SIOSTRA MOJA MIŁOŚĆ”. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na zakup windy, która będzie przepustką do świata dla walczącej z rakiem ELI KOZON. W koncercie, który poprowadzi KATARZYNA PRUCHNICKA – dziennikarka Radiowej Trójki, wystąpią : ANTONINA KRZYSZTOŃ oraz ARTUR ANDRUS. Organizatorem koncertu jest AGNIESZKA ZAWADEWICZ – siostra Eli.

 

07.09.19r. godz.: 16:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

 

Kup płyty ANTONINY KRZYSZTOŃ na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Bilety w formie “cegiełki” do nabycia przed koncertem przed Aulą (Dobre Miejsce, wejście B). Cena biletów: 30 zł, 50zł i 100 zł. Po koncercie odbędzie się kiermasz ciast i spotkanie przy kawie.

 

 

“Rak nie jest najgorszy. Ból, cierpienie, osłabienie to nic w obliczu tego, co przeżywa moja rodzina. Kiedy usłyszałam diagnozę, postanowiłam, że moje dzieci nie będą dorastały w cieniu choroby. Ta jednak nie odpuszcza i stopniowo odbiera mi siły. By mój dom nie stał się więzieniem, a ja zakładnikiem oczekującym na śmierć niezbędna jest jedna rzecz, która całkowicie zmieni moje życie.”

Ela Kozon

Szczegóły na: http://dobremiejsce.org/koncert-charytatywny-moja-siostra-moja-milosc/

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA

SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

 

Modlę się tylko o życie, nic więcej nie ma dla mnie takiego znaczenia, mogę cierpieć, ale chce być z moją rodziną. Nie chcę kojarzyć im się wyłącznie z osobą uwięzioną w domu, z kimś, kto poddał się chorobie. Ogrom cierpienia, którego doświadczyłam, nie zniechęcił mnie. Ja naprawdę mam dla kogo żyć. Potrzebuję tylko pomocnej dłoni, proszę, podaj mi ją, bym mogła wyjść z cienia raka.”

Ela Kozon

 

Ty również możesz pomóc, przyjdź na koncert albo dołącz do zbiórki na siepomaga.pl – zobacz szczegóły 

 

Podczas koncertu wystąpią znane i lubiane gwiazdy polskiej estrady:

 

Antonina Krzysztoń


antonina_krzyszton


Polska pieśniarka, kompozytorka, autorka tekstów. Pierwsze kasety magnetofonowe wydawała w drugim obiegu, w wydawnictwach podziemnych: CDN, Nowa, Solidarność Wielkopolska. W 1983 r. wygrała Krakowski Studencki Festiwal oraz zdobyła główną nagrodę FAMA. Uznała wygraną za znak i potwierdzenie, że to jest jej droga. Zdecydowała się całkowicie poświęcić śpiewaniu. Antonina występowała i występuje na najważniejszych festiwalach, koncertach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką i religijną. Antonina Krzysztoń stała się wykonawcą znanym szerszej publiczności, kiedy w listopadzie 1993 roku piosenka „Perłowa Łódź” zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki.
 W swojej twórczości stara się szukać tego, co nas łączy i nie ocenia, zaprasza do rozważań, do zadumy i dialogu. Korzysta z folku, który kocha, i to słychać w jej balladach. Inspiruje się wieloma gatunkami muzyki. To wszystko składa się, na jej niepowtarzalne interpretacje. W ciągu ostatnich trzydziestu lat wydała 18 płyt autorskich.Artur Andrus


artur_andrus

fot. www.arturandrus.art.pl


Artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej “Powtórki z rozrywki”, legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej “Piwnicy pod Harendą”, co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator “Szkła kontaktowego”, Mistrz Mowy Polskiej…