Scena festiwalowa Grajmy Chrześcijańskie Granie 2019: zagra czołówka muzyki chrześcijańskiej!

Scena festiwalowa Grajmy Chrześcijańskie Granie 2019: zagra czołówka muzyki chrześcijańskiej!

26 sierpnia, 2019 0 przez m.guzek

Jesień tego lata w Dobrym Miejscu zapowiada się niezwykle ciekawie. Na początku września w jednym z najprężniejszym centrum kultury katolickiej w Warszawie odbędą się warsztaty artystyczne. W listopadzie odbędzie się 9.edycja popularnego festiwalu muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Chrześcijańskie Granie to festiwal laureatów najważniejszych konkursów CCM w naszym kraju. Nie zabraknie konkursu Debiuty, który wyłoni najciekawszego wykonawcę ostatniego roku. Zapowiada się, że również w październiku na Dewajtis zobaczymy artystów związanych ze sceną dobrej muzyki!

 

Pod koniec października w dwa niedzielne popołudnia planowane są koncerty takich wykonawców jak: Soudarion, Magda Anioł, ks. Jakub Bartczak i Tau. Scena festiwalowa, to koncerty promujące artystów, którzy mają na swoim koncie już wydane albumy. Znany oraz cenieni zarówno wśród publiki jak i krytyków. Dobre Miejsce zamieni się tej jesieni na stolicę Chrześcijańskiego Grania. Tam również odbędzie się finał akcji Podaruj bilet dla młodych. Cały czas można wspierać festiwal Chrześcijańskie Granie poprzez podarowanie równowartości 44 zł. albo dowolnej kwoty, która sfinansuje bilet młodym ludziom z różnych środowisk.

 

Wspieraj akcję na:

Już 29 % – trwa akcja PODARUJ BILET DLA MŁODYCH NA FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA: SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL


KUP BILET NA FESTIWAL W CENIE 44 ZŁ. / 50 ZŁ. W DNIU FESTIWALU NA: GOOUT.NET, EVENTIM.PL LUB PRZELEW – Fundacja Chrześcijańskie Granie, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa Nr konta (ING Bank): 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (Darowizna na cele statutowe)