Płyta na wakacje: GOSPEL RAIN – OGIEŃ

Płyta na wakacje: GOSPEL RAIN – OGIEŃ

23 lipca, 2019 0 przez m.guzek

Gospel Rain śle nam ogień, chcąc rozpalić nasze serca i pokrzepić dusze. Funduje przy tym wiele radości płynącej z najnowszej płyty – Ogień. Wydawnictwo będące zapisem świetnego koncertu i premierowych utworów jest muzycznie dojrzałe oraz prawdziwe. Słuchając płyty, aż chce się przenieść w to nieznane miejsce, w którym zrodziły się jej słowa i dźwięki. Płytę OGIEŃ kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

Ogień jest najnowszą płytą jak również nowym projektem zespołu i chóru Gospel Rain. Całe dzieło wzbogacił udział takich artystów jak: Kasia Dereń, Olga Szomańskia, Mate.O, Łukasz i Paweł Golec, dyrygentem nieprzerwanie jest Grzegorz Głuch.

 

Album jest wspaniałym prezentem na 25-lecie istnienia grupy. W pieśniach dominuje chwalebna tematyka, zwycięstwa życia nad śmiercią. Dostajemy jasny przekaz, impuls miłości oraz dobra podany w twórczy sposób. Gospel Rain jest nadal w nieprzeciętnej formie i jak słychać, ma niespożyte pokłady energii.

Pozostaje życzyć następnych, tak udanych nagrań, kolejnych dwudziestu pięciu lat grania i wypełniania powierzonej misji.

Rafał Węglewski, dziennikarz VOD Gazety Polskiej

Album Ogień można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Gospel Rain z albumem Ogień zagrał kilkadziesiąt koncertów m.in. na Festiwalu Chrześcijańskie Granie (za utwór NIGDY NIE BĘDZIESZ SAM uzyskał nagrodę ZŁOTY KRĄŻEK), Stadion Młodych, Song of Songs czy dla TVP1.