Magda Anioł ODMAWIAM – 39zł – kup na chrzescijanskigranie.pl

Magda Anioł ODMAWIAM – 39zł – kup na chrzescijanskigranie.pl

12 czerwca, 2019 0 przez m.guzek

Właśnie dzisiaj do sklepu chrzescijanskiegranie.pl trafiła długo oczekiwana płyta Magdy Anioł ODMAWIAM. Po kilku latach ciszy pojawiła się na rynku muzycznym niezwykła płyta artystki, z którą kojarzymy takie przeboje jak: Zaufaj Panu już dziś, Pioseneczka czy Lolek. W tym roku Magda Anioł przeżywa 25-lecie swojej pracy zawodowej. Album ODMAWIAM z tekstami Małgorzaty Nawrockiej i z muzyką Adama Szewczyka zainteresuje całe rodziny.

 

Album Magda Anioł ODMAWIAM już dzisiaj cieszy się dużym zainteresowaniem fanów dobrej muzyki. Piosenkarka z repertuarem z nowej płyty, ale również z przebojami pojawi się w wielu miejscach Polski. Planowany jest m.in. koncert podczas lipcowego festiwalu Song Of Songs w Toruniu. Koncerty z nowym repertuarem są przyjmowane bardzo ciepło.

 

Magda Anioł na scenie chrześcijańskiej zadebiutowała płytą “Kiedy dusza śpiewa” dołączoną do kwartalnika “RuaH”. To między innymi za twórczość z pierwszego krążka artystka dostała nagrodę Tuba Dei dla wokalistki roku. Z kolejnej płyty “Ani oko, ani ucho” pochodzi Zaufaj, utwór towarzyszył św. Janowi Pawłowi II w jego ostatniej wizycie w Polsce. Następnie zagrała m.in. w Toronto na Światowych Dniach Młodzieży. Kolejne albumy:  “Do góry nogami”, “Naprawdę. Msza młodych” czy “Albo Albo” sprzedają się w tysiącach egzemplarzy. W 2005 roku wydaje maxisingiel “LOLEK” w całości poświęcony nieobecnemu już wśród nas Ojcu Świętemu. Wcześniej na rynku pojawia się pierwszy w Polsce wydany na DVD koncert ewangelizacyjny.

 

Album Magda Anioł ODMAWIAM kupisz na sklep.chrzescijanskiegranie.pl