Nagroda Feniks 2019 – trwają zgłoszenia!

Nagroda Feniks 2019 – trwają zgłoszenia!

17 stycznia, 2019 Wyłącz przez mateo

Feniks 2019

Tradycyjnie od ponad dwudziestu lat, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich ogłasza Konkurs na nagrody FENIKS 2019. Jeszcze do 31 stycznia wydawcy, autorzy i sympatycy mogą zgłaszać książki, filmy oraz płyty muzyczne do tej prestiżowej nagrody. Wyniki jak zwykle podczas Targów Wydawców Katolickich w Warszawie.

 

Zobacz też: Coś dalej. Targi Wydawców Katolickich debiutanckim okiem. [relacja]

 

Zachęcamy twórców, szczególnie wydawnictw muzycznych do zgłaszania wydanych w ostatnim roku płyt z muzyką chrześcijańską. W poprzednich latach Feniksa w kategorii: muzyka chrześcijańska otrzymały takie albumy jak: “Dekalog / Decalogue” – międzynarodowy projekt Marcina Pospieszalskiego, “Dusza w uszach” Michała Kulentego czy “Prawda was wyzwoli” Wyrwanych z Niewoli. Poniżej znajdziecie formularze do wypełnienia, które trzeba nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl

 

KARTY ZGŁOSZEŃ DO POBRANIA:

 

Feniks 2019_zgloszenie

Feniks 2019_list do wydawców

Feniks 2019_regulamin

 

Pliki zgłoszenia i regulaminu dotyczące nagrody FENIKS 2017 można pobrać ze strony www.swk.pl z zakładki FENIKS’2019.  XXV Targi Wydawców Katolickich w Warszawie odbędą się w dniach 4 – 7 kwietnia 2019 w Arkadach Kubickiego. Jak co roku kilkuset wystawców będzie prezentowało najlepszą muzykę chrześcijańską, filmy religijne, książki oraz konferencje i multimedia.