8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – całość [Telewizja Dobre Media]

8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – całość [Telewizja Dobre Media]

2 grudnia, 2018 Wyłącz przez mateo

Jeśli nie mogliście być na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie – możecie nadrobić zaległości! Nagranie LIVE z całości jest dostępne na stronie www.dobremedia.org.

 

Przypominamy, tegoroczny Festiwal odbył się 25 listopada 2018 na warszawskiej Arenie Ursynów – to jedno z najciekawszych wydarzeń w roku było bogate w koncerty i wydarzenia. W tym roku zagrali m.in. Heres / Wyrwani z Niewoli, StronaB, Kanaan, Let Him Run , s. Julita Zawadzka, Duża Rajska Kawa oraz x. Andrzej Daniewicz. Po raz pierwszy Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy odbywał się w ramach Festiwalu.

 

ZOBACZ: ZNAMY DEBIUT 2018 ORAZ PREMIERĘ ROKU – 8. FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE ZA NAMI

 

Dzięki uprzejmości telewizji Dobre Media możemy oglądać całość wydarzenia – łącznie z Eucharystią, Koncertem Debiuty i koncertem Premiery Roku 2018.

 

Fundacja „Dobre Media Nowej Ewangelizacji” została powołana przez Diecezję Koszalińsko-Kołobrzeską 2012 roku. Jej głównym celem jest pokazywanie mocy Słowa Boga, żyjącego w Kościele. Aby objawiać Słowo, prowadzimy transmisje na żywo do internetu i sieci kablowych. Było ich wiele: z wielkich i małych wydarzeń, ze stadionów i z maleńkich parafii, ogromnych hal jak i maleńkich pokoi.