Dobre Kino: Bella i Sebastian – rodzinny pokaz filmu w Dobrym Miejscu (14 października 2018)

Dobre Kino: Bella i Sebastian – rodzinny pokaz filmu w Dobrym Miejscu (14 października 2018)

7 października, 2018 Wyłącz przez mateo

W kolejnej edycji Dobrego Kina tym razem czas na ciekawe kino familijne – Bella i Sebastian. Wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni między człowiekiem a psem, która zachwyciła już 5 milionów widzów w całej Europie. Spotkanie 14 października 2018 (niedziela) o 12.30 poprowadzi dziennikarka Dorota Kołodziejczyk.

 

W trakcie seansu dla dzieci młodszych niż dopuszczalny wiek (film dla osób powyżej 8 roku życia) przewidziane są zabawy prowadzone przez animatora. Bilety w specjalnej cenie 10 zł (dostępne także on-line). Zapraszamy całe rodziny!

 

Bella i Sebastian – opis:

Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę dziesiątkujące stada owiec. Czy chłopcu uda się ich przekonać, że to nie sprawka sympatycznej Belli i wraz z nią wytropić prawdziwych winowajców?

 

Bella i Sebastian - film14 października 2018 r. Godz.: 12:30. Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B Bilet: 10zł/os

 

BILETY DO KUPIENIA W CHRZEŚCIJAŃSKIM GRANIU (www.chrzescijanskiegranie.pl) ON-LINE LUB BEZPOŚREDNIO PRZED POKAZEM.