Uwielbienie z owcą, Szustakiem i Nowakiem w katowickim Spodku – NAMASZCZENI [2 października 2018]

Uwielbienie z owcą, Szustakiem i Nowakiem w katowickim Spodku – NAMASZCZENI [2 października 2018]

28 lipca, 2018 Wyłącz przez mateo

NAMASZCZENI 2018 katowice spodek

NAMASZCZENI to kontynuacja spotkań i koncertów uwielbienia Boga zapoczątkowana przez o. Adama Szustaka OP i o. Tomka Nowaka OP razem z Langustą na Palmie. Tym razem słowo i muzyka zabrzmią w katowickim Spodku już 2 października 2018 o 18:30. Bilety po 29 zł dostępne na www.ekobilet.pl

 

Sprzedaż biletów ruszyła 24 lipca, a już teraz brakuje miejsc na płycie hali koncertowej. Radzimy się spieszyć z decyzją. Po drugiej odsłonie Świateł Miasta na warszawskim Służewie [galeria naszych zdjęć] możemy zapewnić, że warto się wybrać!

 

“Myśl, która towarzyszy nam od pierwszego naszego spotkania, by wyjść z murów kościoła, żeby mógł zgromadzić się cały Kościół, pęcznieje w naszych głowach. Pęcznieje też w nas pragnienie spotkań oko w oko, serce w serce, dlatego idziemy o krok dalej i po zupełnie wspaniałych chwilach w Łodzi, Krakowie i Warszawskim Służewie, tym razem spotkamy się w katowickim Spodku, by słuchać Słowa, uwielbić i być jedno w Tym, który jest Obecnością. W Tym, w którym mamy godność dzieci samego Króla. Każdy z nas, bez wyjątku. Ukochani w Jego Ojcowskich oczach, NAMASZCZENI. Chodźcie z nami rozpętać prawdziwe wielbieniowe niebo!!” – piszą organizatorzy.

ZOBACZ: Światło poszło w miasto! Koncertowe 800 lat dominikanów. [relacja]

 

głoszą: o. Adam Szustak OP + o. Tomasz Nowak OP
w uwielbieniu poprowadzi: owca i Atom String Quartet [kup płytę owcy w naszym sklepie]

 

Światła Miasta II Światła Miasta II

 

 

NAMASZCZENI – BILETY:

cena biletu: 30 PLN (sprzedaż ruszyła 24 lipca 2018)

Miejsce:
Spodek – aleja Korfantego 35,
40-005 Katowice

START godz: 18:30
WEJŚCIE od godz: 17:30