Ocalenie – nowy projekt muzyczny dla Niepokalanej!

Ocalenie – nowy projekt muzyczny dla Niepokalanej!

26 lipca, 2018 Wyłącz przez mateo

Ocalenie Niepokalanów płyta

Co łączy Oratorium muzyczne ku czci Niepokalanej i Światowe Centrum Modlitwy o Pokój? Całkiem wiele – Niepokalanów, Maryja i płyta “Ocalenie”, która może powstać dzięki wsparciu na portalu odpalprojekt.pl

 

“Głęboko wierzymy, że każda wyśpiewana i wygrana nuta posłuży budowaniu pokoju w ludzkich sercach i rodzinach.” – piszą osoby zaangażowane w to dzieło.

 

Wspólnie z o. Andrzejem Sąsiadkiem, proboszczem Bazyliki Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask, oraz zespołem Miriam z Niepokalanowa i zaproszonymi muzykami w lipcu 2018 rozpoczęto pracę nad płytą “Ocalenie”. Celem jest aby krążek ukazał się 1 września 2018 [wspieraj teraz].

 

Będzie to płyta-cegiełka na powstające Światowe Centrum Modlitwy o Pokój, którego częścią jest Kaplica Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Bazylice w Niepokalanowie. Będzie to jedyne takie miejsce w Polsce i jedno z 12 na świecie, należące do 12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju, Międzynarodowych Centrów Modlitwy o Pokój, błogosławionych przez Ojca Świętego.

 

Posłuchajcie fragmentów LIVE nagrania Oratorium, które w większości znajdą się na przygotowywanej płycie:

 

 

Kaplica Niepokalanów

 

NA JAKIM ETAPIE SĄ PRACE?

Zakończyliśmy już prace związane z nagraniem materiału. Obecnie trwają prace nad mixem i masteringiem płyty oraz projektem okładki, za którą odpowiada Studio GŁODEK. Planujemy, aby najpóźniej 1 września br. płyta była już dostępna. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że projekt realizowany jest przez wszystkich muzyków całkowicie „pro bono”. Środki, które zbierają zostaną wykorzystane na tłoczenie płyt i dokończenie produkcji. 

 

NAGORDY?

Wasze wsparcie zaowocuje wydaniem płyty, a w ramach podziękowań darczyńcy otrzymają wyjątkowe nagrody. Będzie to m.in. możliwość spotkania z twórcami, zestaw płyt z dedykacjami, a także różańce i tauki wykonane przez ojców Franciszkanów z Niepokalanowa. WIĘCEJ INFO ZNAJDZIECIE TUTAJ.

 

Ocalenie Niepokalanów płyta Ocalenie Niepokalanów płyta

 

 

PARTNERZY AKCJI:

  • Studio PSALM,
  • Radio Niepokalanów oraz
  • portal Chrześcijańskie Granie.

Za materiał foto odpowiedzialny jest Mateusz Stolarski z PROPHET media,  zaś za nagranie video Marcin Śliwiński. Projekt wspiera także Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów, dołączając do każdej płyty cudowny medalik.

 

Ocalenie Niepokalanów płyta Ocalenie Niepokalanów płyta