Strefa Chwały Festiwal 2018 – zgłoś się już dzisiaj!

Strefa Chwały Festiwal 2018 – zgłoś się już dzisiaj!

19 lutego, 2018 Wyłącz przez mateo

Strefa Chwały Festiwal 2018

Strefa Chwały Festiwal 2018 to jedyne w swoim rodzaju rekolekcje – rekolekcje Ludzi Nowej Kultury, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. Tegoroczna edycja odbędzie się w Starym Sączu w dniach 28.06 – 3.07. Zapisy już ruszyły!

 

POLECAMY: płyta LIVE ze Strefy Chwały – “Powstań i żyj” >>>

 

Rekolekcje Strefa Chwały Festiwal to piękny czas, gdy w jednym miejscu zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż uczestnikami będą dorośli, młodzież, a także dzieci, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę podczas trwania tego spotkania.

 

Zobacz naszą relację:  Nasza Ojczyzna jest w niebie – Strefa Chwały 2016 za nami [relacja]

 

15 lutego 2018 ruszyły zapisy internetowe przez formularz na stronie www.strefachwalyfestiwal.pl. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Od 2011 roku Strefę Chwały Festiwal organizuje Stowarzyszenie Muza Dei. Odbywa się ona się na Placu Papieskim w Starym Sączu. Od kilku lat rekolekcje Strefa Chwały Festiwal gromadzą w większej niż dotychczas liczbie ludzi szeroko pojętej kultury chrześcijańskiej w Polsce. Wydarzenie to nabiera także charakteru międzynarodowego.

 

Strefa Chwały 2016

 

Od zeszłego roku działa też Radio Strefa Chwały (www.strefachwaly.com) – zobacz więcej na kmdm.pl: Rusza ramówka Strefa Chwały Radio >>>