Feniks 2018 – ostatni dzień zgłoszeń nominacji do nagrody!

Feniks 2018 – ostatni dzień zgłoszeń nominacji do nagrody!

10 lutego, 2018 Wyłącz przez mateo

Feniks 2018

Jak co roku – Stowarzyszenie Wydawców Katolickich ogłasza konkurs FENIKS 2018 dla najlepszych wydawnictw na rynku katolickim – w tym także w kategorii muzyki chrześcijańskiej. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze tylko dzisiaj – 10 lutego! Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród podczas XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie (12-15 kwietnia 2018). 

 

SWK (Stowarzyszenie Wydawców Katolickich) zaprasza jak co roku wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych książką i publikacjami katolickimi, w tym takzę muzyką chrześcijańską. Przeczytajcie jak było w 2016 roku: Coś dalej. Targi Wydawców Katolickich debiutanckim okiem.

 

Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl

FORMULARZE ZGŁOSZEŃ I REGULAMIN SĄ DO POBRANIA TU: SWK.PL

 

Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XXIV Targów Wydawców Katolickich w ramach Uroczystego Koncertu, który odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. o godz. 19.30 w Bazylice Katedralnej Św. Michała Archanioła i Św. Floriana w Warszawie (Praga) przy ul. Floriańskiej 3.

 

Targi Wydawców Katolickich

 

“Hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Proszę również o nadsyłanie zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2018. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy oraz inne osoby, które w poprzednich latach, a zwłaszcza minionym roku w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej i muzyki.” – pisze ks. Roman Szpakowski SDB, prezes SWK.