• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 5 września 2018

  Muzyka Chrześcijańska - TOP 10

  Wakacje skończone, czas poznać nasze TOP 10 sprzedaży muzyki chrześcijańskiej w SIERPNIU 2018 roku. Czego słuchaliście w ostatnim miesiącu? Jakie płyty były najpopularniejsze? Piszemy jak jest! Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl.

   

  To już trzeci miesiąc z rzędu, gdy na naszej liście pierwsze miejsce przypadło płycie niemaGOtu – widzimy, że bardzo przypadła Wam do gustu ich muzyka. I dobrze! Bo to naprawdę dobry krążek! Czekamy już z niecierpliwością na drugi – podobno ma pojawić się w pierwszej połowie 2019 roku.

   

  Drugie miejsce zajęła Golgota Młodych – HYMNY – to płyta z nagraniami piosenek ze spotkań, które od wielu lat odbywają się w sierpniu w Serpelicach nad Bugiem, organizowanych przez kapucynów. Na krążku znajdziecie głosy m.in. Magdy Frączek, Anny Szaja oraz Małgorzaty Hutek. Polecamy!

   

  Na podium pojawiła się nowość! Druga płyta Małgorzaty Hutek – PSALMY to piękna jazzowa płyta, nagrana z najlepszymi – Atom String Quartet. Więcej o niej tutaj: Małgorzata Hutek wydała drugą płytę – PSALMY już w sprzedaży! [premiera]

   

  Trzecie miejsce przypadło klasykowi: Deus Meus – Trasa to jedna z najbardziej znanych płyt polskiej sceny chrześcijańskiej. Takie przeboje jak “Ogrody”, “Boże Twa łaska” czy też “Święte Imię Jezus” znane są chyba wszystkim. W tym roku zespół miał bardzo dobrą trasę koncertową i dlatego płyta znalazła się tak wysoko w naszym zestawieniu.

   

  Muzyka Chrześcijańska – TOP 10 (sierpień 2018):

   

  1. niemaGOtu (CD) [KUP TERAZ]
  2. Golgota Młodych – Hymny (CD) [KUP TERAZ]
  3. Deus Meus – Trasa [KUP TERAZ]
  4. Stróże Poranka – Drogi
  5. Exodus15 – Jaśniej (CD)
  6. Owca – Chwały
  7. Kadosz – Dzień chwały (CD)
  8. Agnieszka Musiał – błogo (CD)
  9. Schola Adonai – Ocaliłeś mnie (CD)
  10. Play&Pray – Królestwo (CD)

  Zestawienie sprzedaży płyt muzycznych CCM w Polsce.  TOP 10 na podstawie naszego sklepu www.chrzescijanskiegranie.pl (tam też kupicie większość płyt z naszego zestawienia).

   

  POLECAMY SERDECZNIE:

  Spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie