• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 12 stycznia 2018

  W wywiadzie z Gospelbox.pl powiedzieli, że chcą iść za słowami papieża Franciszka: który mówił o tym, że artysta ma być jak pies Łazarza z przypowieści – ma lizać rany, pocieszać, dawać ukojenie. Teraz dwóch przyjaciół: HIOB i Wieczny rusza z nowym, wspólnym projektem Non Grata. Posłuchajcie pierwszego singla pt. „Persona Non Grata”.

   

  Dwóch facetów. Dwa różne charaktery. Dwa różne style. Jedna fronda. Jeden cel. Łazarza Psy. Takie połączenie musiało przynieść coś ciekawego – i tak jest! Nowy klip łączy mocny tekst i dwa dobrze znane style. Jak to bywa w życiu – 1+1 wcale nie równa się 2. Rapowa synergia dała przynajmniej wynik dwa, albo trzy razy lepszy!

  Persona Non Grata - HIOB i WIECZNY

   

  Utwór: Persona non grata

  Rap: Non grata ; https://www.facebook.com/NonGrataCrew/

  Produkcja: Wierny https://www.facebook.com/wiernybeatzz/

  Tekst:

  1zwr/ref: Hiob, https://www.facebook.com/mchiob/

  2zwr.: Wieczny ; https://www.facebook.com/wiecznyoficj…

   

  mix/master: Phattcut ; https://www.facebook.com/Phattcut/
  realizacja nagrań/studio: Studio Hebanowe Woski Kraków
  https://www.facebook.com/hebanowewoski/ ;
  Łukasz Bizoń/Heaven Studio Radom
  https://www.facebook.com/heavenstudiopl/
  Video: JungleFilms; www.junglefilms.pl

   

  Wieczny – czyli Łukasz Wieczorek, ojciec Julii, mąż swoje żony, uczeń Jezusa Chrystusa i raper pochodzący z Radomia charakteryzujący się stricte chrześcijańskim przekazem. Pierwsze teksty uwieczniał nagrywając je na starym kaseciaku a’la jamnik w drugiej połowie lat 90. Na przełomie wieków powstało wiele tekstów oraz wierszy (niestety wiele z nich nie zachowało się do dzisiaj). Dziś jako nawrócony chrześcijanin, były alkoholik, wdzięczny Bogu za swoje nawrócenie i uzdrowienie jeździe po Polsce głosząc świadectwo swojego życie. Od 2011 roku znów zaczął tworzyć muzykę hip-hop. W tekstach wielokrotnie porusza temat Boga , wiary i wartości chrześcijańskich, gdyż są one centrum jego życia. W swoim dorobku ma krążki takie jak:  „W górę” (2016), „7/7” (2014)

  Zobacz też: Wieczny-Biada mi feat. Hiob [teledysk]

   

  HIOB –  czyli Tomasz Karenko, zrodził się z obumarłego ziarna, jakim była strata dziecka w grudniu 2010 r. Wtedy ujście bólu, cierpienia i refleksji nad życiem znalazło się w tekstach, które kolejno powstawały. Rozpacz i zwątpienie zamieniły Wiara, Nadzieja i Miłość. Bóg wyrwał go z rąk śmierci przez muzykę. Teraz z podniesioną głową mówi, ze sceny, że śmierci nie ma i że żaden człowiek nie jest nielegalny. Motywuje do powstania z prochu i stawienia czoła wrogom, dzięki pasjom i talentom, które każdy dostał w „pakiecie”! Współpraca z Marcinem „Bystrym” Bystrzyckim zaowocowała nagraniem 6 kawałków w ŁanTuFree Studio grudniem 2011 roku. Współpraca z Arkadio raperem z Nowego Sącza to kolejne utwory na płytę. Zrealizowana w „KWART Studio” w Bochni. Pierwsza płyta mimo, że zanurzona w nurcie h-h posiada perełki w zgoła odmiennych gatunkach muzycznych, do osobistego sprawdzenia na kanale tvHIOB na YOUTUBE.

  Płyta pt. „Styl Południowo- Wschodni” miała premierę 2 maja 2013, a drugi krążek pt. „33 Kroki i 12/12” – 5 października 2014 roku. Zaś w 2017 roku ukazał się kolejny album „Signum”.

  KUP TERAZ: płyty HIOBA >>>

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie