• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 15 stycznia 2018

  Miłość nad Wisłą - La Pallotina„Miłość nad Wisłą” to czwarty studyjny album grupy La Pallotina. Już 22 stycznia oficjalna premiera i koncert w Warszawie, a tymczasem możecie ją zamówić w preorderze na www.chrzescijanskiegranie.pl. My już słuchamy i polecamy!

   

  Bogactwem grupy są „słowa, które nie wymagają słów”. W „Miłości nad Wisłą” mówią one o uzdrowieniu i uwolnieniu wewnętrznym; opisują i zwiastują stan bliskości z Chrystusem ubogim i czystym. Co najważniejsze – słychać to nie tylko w tekstach, ale też muzycznie. Każdy utwór jest przemyślaną kompozycją – to krążek, który nie pozwala się znudzić.

   

  ZAMÓW TERAZ:  PREORDER PŁYTY – PREMIERA 22 STYCZNIA 2018

   

  Autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą jest ks. Andrzej Daniewicz. Pozostali współtwórcy to Witek Wilk, perkusista i producent, Dominik Sławiński, basista i wokalista oraz Piotr Szewczenko, gitarzysta. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka.

   

   

  Zobacz też pierwszy singiel z płyty: Naprawdę przyjdź – La Pallotina [teledysk]

   

  Zespół posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest obecny w katolickich mediach i aktywny w projektach ekumenicznych, takich jak „Tydzień dla Jezusa” 2017. Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze.

  LISTA UTWORÓW:

  1. Coś się zmieniło
  2. Miłość nad Wisłą
  3. Drogi Pana
  4. Naprawdę przyjdź
  5. Uśmiechnij się
  6. Re-la-la-mi
  7. Nocny klub
  8. Święta krowa
  9. W Tobie się rozsławię
  10. Nic

   

  La Pallotina

  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie