• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 30 stycznia 2018

  NewBorn Trio - Walentynki 2018

  Trzy wspaniałe kobiety, trzy niezwykłe artystki, trzy charyzmatyczne osobowości sceniczne. NewBorn Trio to najnowszy projekt wokalistki i kompozytorki Małgorzaty Hutek. Jeśli chcesz w ostatki wybrać się na dobry koncert w Dobrym Miejscu – to będzie dobry wybór. 13 lutego 2018 o 19.00 zagrają w Warszawie!

   

  Walentynki to dobra okazja i pretekst aby posłuchać dobrej muzyki – dlatego Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach (ul. Dewajtis 3) co roku organizuje coś specjalnego na tę okazję. Tym razem będzie to niezwykły koncert dla każdego – tych, którzy już znaleźli swoją połówkę, jak i dla tych, którzy jeszcze szukają.

   

  KUP BILETY NA KONCERT NEW BORN TRIO >>>

   

  Pianistka jazzowa, zdobywczyni nagrody Fryderyk 2016 – Aga Derlak, wiolonczelistka Dominika Kierpiec-Kontny i wokalistka Małgorzata Hutek spotkały się razem, aby językiem jazzu i improwizacji dać wyraz swojej nowo narodzonej, świadomej kobiecości.

   

   

  NewBorn Trio jazzowe walentynki 2018

  Artystki łączy przyjaźń, a różnią doświadczenia muzyczne. Każda z nich podążała własną drogą, lecz właśnie różnorodność i otwarcie na nowe środki muzycznego wyrazu świadczą o wyjątkowości zespołu.

   

  W swoich kompozycjach NewBorn Trio daje nam przepis na dobre życie. Prosty przepis, choć niełatwy: Kochaj siebie po to, aby potrafić pokochać innych.

   

  Bilety w cenie 30 zł/osoba można kupić on-line na www.chrzescijanskiegranie.pl lub stacjonarnie w godzinach pracy sklepu Chrześcijańskie Granie (ul. Dewajtis 3, wejście B), a także w dniu wydarzenia – bezpośrednio przed koncertem.

   

  Dla chętnych par – istnieje możliwość wykupienia biletów na koncert + randki walentynkową (po koncercie, w sali bankietowej Dobrego Miejsca każda z par otrzyma własny stolik oraz słodki poczęstunek przy kawie i herbacie). Koszt takiego biletu to 99 zł/para. Szczegóły na www.dobremiejsce.org

   

  NAGRANIE „JESTEM”:

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie