“Naprawdę przyjdź” – La Pallotina [teledysk]

“Naprawdę przyjdź” – La Pallotina [teledysk]

12 grudnia, 2017 Wyłącz przez mateo

Utwór “Naprawdę przyjdź” z płyty “Miłość nad Wisłą” zespołu La Pallotina zapowiada album, którego premiera będzie miała miejsce 22 stycznia 2018 roku. Chrześcijańskie Granie objęło krążek patronatem.

“Tekst możemy kierować do Boga, ale w tym wypadku wezwanie jest skierowane przede wszystkim do człowieka. Do każdego. Bóg mówi, żebyś naprawdę przyszedł i zamieszkał w moim domu. Położył przed Nim wszystko.”- mówi o piosence “Naprawdę przyjdź” ks. Andrzej Daniewicz, lider zespołu La Pallotina – “utwór też jest trochę moim świadectwem. Będąc księdzem chodząc na Mszę Świętą nieraz byłem na niej nieobecny. W pewnym momencie chyba “naprawdę” przyszedłem do miejsca świętego. Do Domu Pana.” – dodaje pallotyn. 

Zobacz: Płyta na Adwent >>>

„Miłość nad Wisłą” to czwarty studyjny album grupy La Pallotina. Autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą jest absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach ks. Andrzej Daniewicz. 

Zespół La Pallotina posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej m.in. Song of Songs w Toruniu czy Bądź jak Jezus w Mysłowicach. Jest obecny mediach katolickich czy świeckich takich jak Radio Warszawa czy Polskie Radio Pr3. Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze.