Tomek Jasiński muzycznym Odkryciem Roku 2017 w konkursie NON STOP CCM!

Tomek Jasiński muzycznym Odkryciem Roku 2017 w konkursie NON STOP CCM!

3 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

Tomek Jasiński

Głębokie brzmienie, mocny przekaz, emocje i muzyka – taka jest twórczość Tomka Jasińskiego, zwycięzcy tegorocznej, trzeciej edycji Międzynarodowego Konkursu Non Stop CCM. Posłuchacie jej już nie długo, w trakcie ekumenicznego Festiwalu Bądź Jak Jezus 2017.

 

Tomek Jasiński pochodzi z Lublina. To muzyk wielu talentów, wokalista, gitarzysta, pianista, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. W czerwcu 2016 ukazała się Jego debiutancka płyta “CAŁA ZIEMIO”. To oryginalny, autorski projekt, który najlepiej wyraża muzyczne inspiracje artysty. Jest tu fascynacja stylem gospel, nowoczesny, ale też mocno biblijny tekst, który – jak mówi muzyk – jest odzwierciedleniem Jego sposobu życia i modlitwy.

 

Tomek Jasiński (lead vocal, gitary) już niedługo wystąpi na Festiwalu Bądź Jak Jezus w Mysłowicach, razem z zespołem: Paweł Zaręba (gitara elektryczna), Łukasz Kołodziejczyk (piano), Tomek Stryczniewicz (perkusja), Ronald Gabrielsen (bass), Paulina Kołodziejczyk (chórki), Estera Androsiuk (chórki). Ten występ otworzy pierwszą trasę koncertową zespołu.

 

Festiwal Bądź Jak Jezus 2017: W stronę Prawdy odbędzie się 15 czerwca 2017 roku w Mysłowicach. To ekumeniczne, rodzinne wydarzenie z wieloma rodzinnymi atrakcjami na które wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na www.badzjakjezus.pl. Muzyk wystąpi także jesienią podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie!