Koncert i warsztaty By Świat Usłyszał 2017 w Ostródzie (16-18 czerwca)

Koncert i warsztaty By Świat Usłyszał 2017 w Ostródzie (16-18 czerwca)

2 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

by Świat Usłyszał 2017Koncert … by Świat Usłyszał 2017 odbędzie się w niedzielę po Bożym Ciele, czyli 18 czerwca 2017 o godzinie 18:30 w ostródzkim amfiteatrze. Będzie on poprzedzony trzydniowymi warsztatami muzycznymi, które poprowadzą muzycy z zespołu Gospel Rain z Lublina. Przewidziane są zajęcia wokalne jak i instrumentalne. Więcej info na www.byswiatuslyszal.pl

 

Co zrobić… by świat usłyszał Dobrą Nowinę? Odpowiedź jest prosta- zaufać i dać się prowadzić. Joanna Jaskółowska, wspierana przychylnością Nieba, przyjaciół i liczną rzeszą wolontariuszy, jest tego najlepszym przykładem. Wszystko zaczęło się od jednego małego pomysłu, pragnienia, które postanowiła wprowadzić w czyn. Takie były początki koncertu ewangelizacyjnego … by Świat Usłyszał w Ostródzie.

 

W tym roku odbędzie się jego piąta, jubileuszowa edycja. I tym razem świat usłyszy o wielkości Boga, o jego wspaniałości, miłosierdziu, miłości i nadziei. Każdy z nas będzie mógł słowem i pieśnią uwielbiać Pana Boga za nieskończone dary i łaski, jakimi nas obdarza.

 

Gospel Rain to jeden z najlepszych w Polsce zespołów muzyki chrześcijańskiej. Kilkudziesięcioosobową ekipą, tworzoną przez pop-gospelowy chór, wspierany przez znakomitych solistów i instrumentalistów kieruje charyzmatyczny lider, muzyk, kompozytor i dyrygent Grzegorz Głuch. To on, wraz z muzykami zespołu poprowadzą tegoroczne warsztaty muzyczne. Mają one na celu nie tylko poznać twórczość zespołu Gospel Rain, ale przede wszystkim podszkolić się wokalnie i instrumentalne. Są świetną okazją, by rozwinąć swoje talenty i zainteresowania, ale także dzięki pomocy doświadczonych muzyków poznać siebie i swoje możliwości.

Gospel Rain - Ogień - Korzeń

Czas konsultacji i indywidualnych rozmów na pewno wzbogaci każdego uczestnika. Oprócz warsztatowych kwestii przewidziana jest także formacja duchowa – Msze, katechezy, konferencje. Finałem warsztatów jest występ na deskach ostródzkiego amfiteatru razem z zespołem w dniu koncertu.

 

ZOBACZ PEŁEN PROGRAM WARSZTATÓW I KONCERTU >>>

 

Na ten czas  zaproszenie organizatorów przyjęła także Patrycja Hurlak – aktorka, znana także jako „nawrócona wiedźma”, której zainteresowanie czarną magią przerodziło się w zniewolenie. Zgodziła się opowiedzieć o swojej drodze przemiany i nawrócenia podczas konferencji przewidzianej w ostatnim dniu warsztatów jak i na samym koncercie, który poprowadzi. Swoim duchowym wsparciem będzie nas ogarniał franciszkanin neoprezbiter – o.Bartłomiej M. Ewertowski.

 

Zapraszamy wszystkich, chętnych uwielbiać Pana Boga w śpiewie i słowie, w drugim człowieku oraz w muzyce. Niech Świat usłyszy.
Bliższe informacje www.byswiatuslyszal.pl oraz www.facebook.com/byswiatuslyszal

Znajdź inne koncerty na Boże Ciało 2017:

Boże Ciało 2017