Boże Ciało – Odnowa! Przygotuj parafię na uroczystość! Akcja Orszaku Trzech Króli.

Boże Ciało – Odnowa! Przygotuj parafię na uroczystość! Akcja Orszaku Trzech Króli.

28 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

Bożę Ciało - OdnowaFundacja Orszak Trzech Króli nie ogranicza się wyłącznie do organizowania Orszaku. Podejmuje również inne inicjatywy. Jedną z nich jest “Boże Ciało – Odnowa” – promocja uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej oraz wsparcie procesji Bożego Ciała. Na stronie www.bozecialo-odnowa.pl znajdziemy zwyczaje, porady i pomoce jak przeżyć ten czas.

Zobacz też: Boże Ciało 2017 – koncerty uwielbienia w Polsce [lista]

 

W ramach inicjatywy wierni mogą nabyć śpiewniki, wlepki i inne akcesoria, które pomogą wspólnie przeżywać tę uroczystość. Na stronach Orszaku można znaleźć także instrukcje jak zrobić np. dywan kwiatowy (TUTAJ).

 

“Zachęcamy świeckich, aby włączyli się do akcji: “Zrób prezent Parafii – podaruj śpiewniki na Boże Ciało”. Rok temu ze śpiewników skorzystało ponad 60 000 osób. W tym roku, oprócz zeszłorocznej wersji śpiewnika, mamy nową propozycję: śpiewnik pięknie ilustrowany kolorowymi rycinami, z twardszą okładką i złotą farbą.” – zachęcają organizatorzy.  Śpiewniki można zobaczyć go TU.

 

Zamówienia można składać przez www.sklep.orszak.org lub telefonicznie pod numerem: 720-906-003. Zachęcamy wszystkich, aby wywiesili w dostępnych miejscach plakat promujący tę akcję. Plakat jest do pobrania TU.