NOWOŚĆ: Golgota Młodych (CD) już w sprzedaży!

NOWOŚĆ: Golgota Młodych (CD) już w sprzedaży!

8 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/311347266″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Wyjątkowa płyta na 10-lecie Golgoty Młodych – hymny w nowych wykonaniach śpiewają Magda.lena Frączek, Ania Szaja, Małgorzata Hutek i inni. Na krążku znajdziecie m.in. Powstań i żyj, Transformacja, Wędrowcy do Świtu i wiele innych. Polecamy na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

GOLGOTA MŁODYCH to spotkania dla młodzieży organizowane przez Braci Mniejszych Kapucynów, które od 10 lat odbywają się w Serpelicach n/Bugiem. Z tej okazji powstała wyjątkowa płyta. Zespół Golgoty Młodych pod kierownictwem Anny Szaji nagrał w studio pięknie zaaranżowane piosenki, które powstały na kolejne edycje Spotkań Młodych.

 

Na krążku znajdziecie utwory wykonane m.in. przez dobrze znaną Magda.lenę Frączek (Love Story, “Effatha”), czy też świetną wokalistkę Magłorzatę Hutek (“Grounded in Love”) razem z zespołem i chórem Golgoty Młodych. Do tego pięknie gra sekcja smyczkowa. Pięknie!

 

Jest to płyta bardzo różnorodna i urozmaicona. Znajdziecie na niej typowe ballady uwielbienia, trochę reegae, elektroniki, rapu (gościnnie EKS) a nawet disco (specjalny dodatkowy utwór – Hit dla Jezusa).

 

LISTA PIOSENEK:

1. Powstań i żyj / 3:27

2. Zatopieni w Bogu / 6:21

3. Oto człowiek / 5:27

4. Jakie masz imię / 5:16

5. Miasto ucieczki / 4:36

6. Transformacja / 3:42

7. Respiracja / 5:54

8. Stan Wojny / 4:31

9. Wędrowcy do Świtu / 5:05

10. Godni życia / 6:34

11. Hit dla Jezusa / 3:47

 

Popatrzcie zapis koncertu Golgoty Młodych z okazji 10-lecia – usłyszycie w nim wiele piosenek z płyty: