PREMIERA: TAU – ON prod. Gibbs [teledysk]

PREMIERA: TAU – ON prod. Gibbs [teledysk]

9 stycznia, 2017 Wyłącz przez mateo

Nowość od TAU! Pierwszy klip zapowiadający płytę ON w którym wykorzystano materiały dokumentalne m.in. z Syrii. Po przerwie raper i producent wraca w świetnym stylu. Premiera płyty zapowiadana jest na kwiecień 2017. 

Zobacz też: PAX – Bezsens [teledysk]

 

ON będzie to trzeci album w artystycznym dorobku TAU. Po zamierzonej, długiej przerwie od koncertów i pracy w studiu, wraca na scenę z wielką mocą. ON czyli Włączony, to płyta pełna miłości, nadziei, wiary, radości, ale też gorzkiej refleksji nad kondycją społeczeństwa. Album zapowiada też powstanie fundacji ON (www.fundacjaon.pl)

 

“Wykorzystanie dokumentalnych materiałów video ma na celu uświadomienie społeczeństwa, poszerzenie horyzontów, wskazanie na problemy innych, uwrażliwienie na ludzką krzywdę, a co za tym idzie pomoc. Nawołujemy rządzących państwami do ukierunkowania politycznych, prawnych, kulturalnych, społecznych działań na człowieka, na jednostkę ale i całe społeczeństwa. Życie jest najwyższą wartością, a jest ono niszczone na coraz liczniejszych płaszczyznach dlatego też nawołujemy do pokoju.” – apeluje przy okazji tego nagrania Bozon Records.

 

Pierwsza płyta Piotra “TAU” Kowalczyka “Remedium” uzyskała status ZŁOTEJ, a druga “Restaturator” (grudzień 2015) debiutowała na 20. miejscu OLiS. Polecamy też dobre płyty na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Tytuł utworu: ON
Słowa / Rap: Tau
Muzyka: Gibbs
Tytuł płyty: ON
Mix/Master: Marek Dulewicz
Realizacja nagrań wokalnych:
Wojciech Niebelski
Label: Bozon Records
Teledysk:
Zdjęcia: Wojciech Bulas
Montaż: Piotr Kowalczyk

TAU - ON teledysk TAU - ON teledysk

TAU - ON teledysk

fot. źródło: youtube.pl