Decalogue / Dekalog – premiera albumu już w lutym 2017!

Decalogue / Dekalog – premiera albumu już w lutym 2017!

16 stycznia, 2017 Wyłącz przez mateo

Decalogue - premiera

Wreszcie się doczekaliśmy. Jeden z dłużej realizowanych projektów Marcina Pospieszalskiego “Decalogue” już niedługo ujrzy światło dzienne. Premiera albumu na który utwory nagrali najlepsi, m.in. Luxtorpeda, Józef Skrzek, Michał Lorenc, Michael Patrick Kelly (Irlandia), o. Stan Fortuna (USA), Levi Sakala (Zambia) czy Maleo Reggae Rockers zapowiadana jest na 10 lutego 2017 w Warszawie.

Zobacz też: PREMIERA ROKU 2016: Nigdy nie będziesz sam z płyty Gospel Rain “Ogień

 

Pierwsze jaskółki tego albumu pojawiły się już w 2014 roku wraz z Prologiem do Dekalogu (Decalogue Prologue). Przyszło nam jednak dłuuugo czekać na ostateczną wersję albumu. Marcin Pospieszalski razem z Radkiem Grabowskim (producent) oraz Sławomirem Mroczkiem (współproducent, Custom34) przygotowali niezwykły album, który ma szansę zaistnieć nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dekalogu mogliśmy posłuchać także podczas koncertu w Krakowie w ramach ŚDM 2016.

 

Marcin Pospieszalski wziął na warsztat 10 przykazań Bożych, które wciąż są aktualne jako dziedzictwo przekazane całej ludzkości. Co ciekawe na płycie pojawi się 11. przykazanie… Przykazanie Miłości. Premiera albumu planowana jest na 10 lutego 2017 w lutym.

 

UWAGA AKTUALIZACJA:

“Z uwagi na złożoność i ogrom pracy produkcyjnej (minęło już 7 lat przygotowań) przy projekcie Dekalog musimy przesunąć jego premierę:( Przepraszamy wszystkich którzy czekali na nią. Jesteśmy już bardzo blisko finału! Prosimy o modlitwę!” – napisali twórcy projektu. Premiera została przełożona (być może jeszcze w lutym 2017) bez podania konkretnej daty. Czekamy więc z niecierpliwością… Zobacz: Decalogue / Dekalog – nowa data premiery oczekiwanego albumu – 24 marca 2017

 

AKTUALIZACJA #2:

Album jest już dostępny w sprzedaży – premiera sklepowa 31 marca 2017 – KUPISZ TUTAJ >>>

 

 

Z niecierpliwością czekamy na usłyszenie wszystkich utworów, a tymczasem polecamy też inne płyty z muzyką chrześcijańską na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Decalogue front

za: www.decalogue.pl