Warszawa: spotkanie z Wiecznym już jutro (13 grudnia 2016)

Warszawa: spotkanie z Wiecznym już jutro (13 grudnia 2016)

12 grudnia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

Klubo-restauracja DOCELOWO zaprasza na spotkanie z raperem WIECZNYM. Mogliśmy go ostatnio usłyszeć podczas Festival Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Możemy jego świadectwo przeczytać w książce Moniki Maśnik „HARDCORE”. Na żywo opowie i zarapuje w DOCELOWO.

 

Warszawa, Docelowo, Marszałkowska 34/50, g.18.00

 

Na spotkanie z Wiecznym zaprasza – Monika Maśnik (autorka książki HARDCORE) oraz Michał Guzek (Chrześcijańskie Granie, Radio Warszawa).

 

Po spotkaniu będzie można nabyć wydawnictwo oraz dobre płyty ze stoiska sklepu Chrześcijańskie Granie. Restauracja natomiast poleca desery, ciepłe dania i napoje.

 

Wieczny – Ojciec Julii i Marysi, mąż swoje żony, raper pochodzący z Radomia charakteryzujący się stricte chrześcijańskim przekazem. Pierwsze teksty uwieczniał nagrywając je na starym kaseciaku a’la jamnik w drugiej połowie lat 90. Na przełomie wieków powstało wiele tekstów oraz wierszy (niestety wiele z nich nie zachowało się do dzisiaj). dziś jako nawrócony chrześcijanin, były alkoholik, wdzięczny Bogu za swoje nawrócenie i uzdrowienie jeździe po Polsce głosząc świadectwo swojego życie. Od 2011 roku znów zaczął tworzyć muzykę hip-hop. W tekstach wielokrotnie porusza temat Boga , wiary i wartości chrześcijańskich, gdyż są one centrum jego życia.

 

Wieczny został wybrany przez redakcję „Gościa Niedzielnego” do dziesiątki nadziei polskiej muzyki chrześcijańskiej.

 

 

Współpracował z: Kuba Leciej, Danek, Dj aChu, Dunar, Hiob, Besiu, Dj Yonas, Eks, Ola Józefko, Gio Priest, DeFroiz, Ela Moczoł, Hiob, Kajfasz, Dj Alterego

 

Książkę Hardcore można zakupić pod linkiem:
http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/Hardcore.-Nowe-zycie-i-milosc-x.Bartczak-Arkadio-Hiob-Wieczny-EKS-Poison-o-nawroceniu/824