Odpalprojekt dla Oratorium! Koncert 40+30/70

Odpalprojekt dla Oratorium! Koncert 40+30/70

27 grudnia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

 

Już 28 stycznia w Oratorium św. Jana Bosko odbędzie się “Wieczór z ks. Bosko”. Po Eucharystii w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędzie się koncert zespołu 40+30/70. Poprzez serwis odpalprojekt.pl można wesprzeć organizację wydarzenia oraz samo Oratorium. Wśród nagród, które można zdobyć są zaproszenia na koncert, książki a dla większych sponsorów nawet rozstawienie stoiska.

 

Występ zespołu 40i30na70 będzie również okazją do promocji muzyki chrześcijańskiej. Aby móc go zorganizować potrzebujemy pokryć koszty przyjazdu zespołu, akustyka, oprawy artystycznej i materiałów promocyjnych. Wsparcie wydarzenia przyczyni się do rozwoju Oratorium św. Jana Bosko na Pradze. Poprzez muzykę z dobrym przesłaniem chcemy docierać do rodzin i młodych ludzi na Pradze i całej Warszawie.

 

Oratorium św. Jana Bosko istnieje od 1933 roku. Od tego czasu prowadzi pracę wśród młodych ludzi zamieszkujących warszawską Pragę. Oratorium realizuje wiele przedsięwzięć, mających charakter profilaktyczny (np. pomoc w nauce, filmoterapię, teatr, zajęcia plastyczne i sportowe, festyny, koncerty i wycieczki).

Program wydarzenia:

28 stycznia:

18.00 – Eucharystia (Bazylika)

19.00 – Koncert zespołu 40i30na70 (Oratorium)

 

Warszawa, ul. Kawęczyńska 53

 

Dołącz do wydarzenia na FB: Muzyka Chrześcijańska W Oratorium