NOWOŚĆ: Mietek Szcześniak – Nierówni [CD]

NOWOŚĆ: Mietek Szcześniak – Nierówni [CD]

7 grudnia, 2016 Wyłącz przez mateo

Mietek Szcześniak - NierówniWreszcie się doczekaliśmy! Mietek Szcześniak z nową płytą “Nierówni” przyjechał do nas! Na www.chrzescijanskiegranie.pl kupicie nowy krążek pełen muzycznych smaczków i słońca. Album ten to kompozycje Mietka Szcześniaka do wierszy ks. Jana Twardowskiego.

 

Opracowana przez Mietka poezja opowiedziana jest językiem kompozycji nawiązujących do akustycznej, lekkiej i pełnej słońca muzyki brazylijskiej. Płyta jest w całości nagrana akustycznie, ma szlachetne, organiczne brzmienie, została nagrana przez brazylijskich muzyków w USA.

 

Forma płyty ma w swoim zamierzeniu dodać lekkości i podkreślić to, co ważne dla poety i kompozytora – ciepłą nadzieję, afirmację poetyckiej prostoduszności, zdystansowanej a niewymuszonej mądrości codziennej i zupełnie niecodziennej. Dlatego opracowane przez Szcześniaka wiersze opowiedziane są językiem kompozycji nawiązujących do akustycznej, lekkiej i pełnej słońca muzyki brazylijskiej, jej wyraźnych rodzajów: bossanovy, samby, chorinjo, sao.

 

Płytę promował singiel “Nierówni” oraz “Jeden świat”:

 

Na płycie:

1. Nierówni
2. Jest jeden świat
3. Święty gapa
4. Krzycz do słońca
5. Spoza nas
6. Z ziemią krążymy
7. Modlę się o miłość
8. Poczekaj
9. Do domu
10. Serce to jeszcze za mało
11. Za wszystko dziękuję
12. Deja vu

 

Płyty Mietka Szcześniaka oraz wiele innych znajdziecie TUTAJ >>>