Józef i Maryja – premiera filmu już 6 stycznia 2017

Józef i Maryja – premiera filmu już 6 stycznia 2017

30 grudnia, 2016 Wyłącz przez mateo

Józef i Maryja - premiera6 stycznia 2017 r. na ekrany polskich kin trafi kanadyjski film „Józef i Maryja” z Kevinem Sorbo, znanym szerokiej publiczności z serialu „Herkules”, w tytułowej roli Józefa. Dystrybutorem filmu jest firma Kondrat-Media. Partnerem filmu jest Orszak Trzech Króli.

 

Zobacz:  Orszaki Trzech Króli – 6 stycznia 2017

 

„Józef i Maryja” to dramat biblijny oparty na losach Eliasza, pobożnego rabina, który po śmierci przyjaciela opiekuje się jego rodziną. Podczas rzezi niewiniątek giną dzieci, nad którymi obiecał sprawować opiekę i od tej chwili pomszczenie ich śmierci, staje się jego życiową misją.

 

Przebywanie z Maryją, Józefem i młodym Jezusem, sprawia, że Eliasz zaczyna zastanawiać się nad motywami zemsty i jej sensem. Kiedy przychodzi długo oczekiwany moment zemsty, Eliasz staje przed wyborem morderstwa i pomszczenia śmierci bliskich osób, a podarowania życia i miłosiernego przebaczenia.

 

„Józef i Maria” to historia o inspiracji i nadziei oraz o miłosierdziu jako przeciwieństwie zemsty. Ukazuje piękno codziennego życia i wzajemną bliskość członków Świętej Rodziny. Akcja filmu rozgrywa się w czasie dzieciństwa Jezusa, zanim objawił się On, jako Syn Boży i ostatecznie zmienił bieg ludzkości.

 

Partnerem filmu jest Orszak Trzech Króli organizowany 6 stycznia 2017 roku w ponad 540 miastach w Polsce, w czasie którego będzie można wygrać bilety na film “Józef i Maryja”. 

 

reżyseria: Roger Christian

scenariusz: Julie Kim Kariné Marwood

produkcja: Kanada 2016

czas trwania: 1 godz. 22 min.

premiera: 6 stycznia 2017 (Polska), 5 lipca 2016 (świat)

w rolach tytułowych:

Józef: Kevin Sorbo

Maryja: Lara Jean Chorostecki

Szukaj dobrych filmów na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Firma KONDRAT-MEDIA powstała we wrześniu 2013 r., zajmuje się przede wszystkim produkcją i dystrybucją filmową. Jej założycielem jest Michał Kondrat, znany między innymi jako producent i reżyser filmów: „Jak pokonać Szatana” i „Matteo”.