Arkadio + FRENCHMAN – Nie miał już sił [teledysk]

Arkadio + FRENCHMAN – Nie miał już sił [teledysk]

7 grudnia, 2016 Wyłącz przez mateo

 

To już 14 singiel z klipem od Arkadio w niecałych 4 miesiącach. Dziś gościnnie pojawił się Frenchman. To już czwarty wspólny utwór w tej kolaboracji. Jak zwykle melodyjny refren w wykonaniu Frenchmana oraz zwrotka, która z innej perspektywy rzuca światło na utwór.

 

Ten klip to opowieść o człowieku, który nie ma już sił. Bardzo często ze swojej winy… Zobacz w jaki sposób można się pozbierać!

 

„Nie miał już sił…”, to czternasta premiera z serii #nierzadko. Arkadio postawił sobie cel, aby co poniedziałek wypuszczać nowy singiel. Na jego facebooku pojawił się także plan dla słuchacza na cały tydzień. W nim poza singlem cieszący się ogromnym zainteresowaniem ”tłusty freestyle” (słuchacze wrzucają temat na żywo, a raper podczas transmisji live tworzy rymy na tematy z komentarzy), vlog i inne atrakcje.

 

Płyty Arkadio i Frenchmana kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Arkadio – Raper, freestylowiec, mówca. Rocznik ’90, urodzony w Nowym Sączu. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”.

 

Frenchman – Raper, w 2011 roku wydał płytę pt: “ŚWIADECTWO”. Były członek takich formacji jak Bass Medium Trinity i Jamal. Ambasador akcji “Jesteś z miłości”

 

arkadio_nierzadko_klip