Odpal projekt „Festiwal Chrześcijańskie Granie” – koniec akcji już za tydzień!

Odpal projekt „Festiwal Chrześcijańskie Granie” – koniec akcji już za tydzień!

27 października, 2016 Wyłącz przez m.guzek

odpal_banner_fb 

Zaproszenia na 6. Festiwal Chrześcijańskie Granie można zdobyć do 4 listopada (tylko 7 dni) poprzez serwis crowdfundingowy OdpalProjekt.pl. – Zatroszczyliśmy się, aby pojedyncze osoby, małe i duże rodziny, a nawet grupy otrzymały zaproszenia w dobrej cenie. Każda wpłata to wsparcie Festiwalu – mówi Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie, organizatora wydarzenia, które będzie miało miejsce w dniach 18-20 listopada w warszawskim Dobrym Miejscu.

 

Zaproszenie również można zdobyć poprzez dobrowolną wpłatę na konto:

 

Fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE
01-815 Warszawa, ul. Dewajtis 3
ING Bank // nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.festiwal [liczba zaproszeń]

 

– Festiwal jest okazją do przekrojowego spojrzenia na talenty chrześcijańskiej sceny muzycznej i zaprezentowania ich szerokiej publiczności – mówi Michał Guzek i dodaje – Organizujemy takie wydarzenie już po raz szósty. W tym roku fundusze na realizację tego wyjątkowego w skali kraju wydarzenia zbieramy za pośrednictwem serwisu OdpalProjekt.pl, by każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, mógł wesprzeć nasze dzieło i jednocześnie otrzymać zaproszenie na koncerty.

 

W tym roku Festiwal Chrześcijańskie Granie rozpocznie się 18 listopada (piątek) Eucharystią na warszawskiej Pradze, połączoną ze specjalnym błogosławieństwem dla osób związanych ze środowiskiem muzyki chrześcijańskiej. Tuż po Mszy Świętej odbędzie się specjalne spotkanie dla zespołów, chórów i innych osób zaangażowanych w promocję muzyki.

 

Drugi dzień festiwalowy (19 listopada, sobota) to koncert zdobywców głównej nagrody Premiery 2015 – zespołu New Day. W minionym roku ta formacja otrzymała nagrodę Prezydenta Andrzeja Dudy za utwór „Pod Prąd”. Kapela z Beskidu Niskiego zagra swoje największe przeboje ostatnich lat. Nie zabraknie także utworów z ostatniego krążka. Będzie to wieczór pełen Uwielbienia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

 

W ostatnim dniu (20 listopada, niedziela), w programie Festiwalu m.in. Salon Festiwalowy, Koncert Debiutu 2016 – Muodych Kotów, występ Michała Rasska oraz konkurs Premiery (Gospel Rain, Wieczny, Teresa 500)

 

Już za kilka dni poznamy trzy utwory, które usłyszymy w Dobrym Miejscu. Publiczność zgromadzona na Bielanach będzie mogła spośród nich wybrać Premierę 2016 roku.

 

Więcej informacji i zaproszenia na festiwal można znaleźć na OdpalProjekt.pl, stronie festiwal.chrzescijanskiegranie.pl oraz na Facebooku.