Kraków: “ŚDM. Jesteśmy razem!” (program)

Kraków: “ŚDM. Jesteśmy razem!” (program)

25 października, 2016 Wyłącz przez m.guzek

koncert-sdm

Przed nami wielkie zadanie i przygoda: zamienić wygodne kanapy na wyczynowe buty, w których wyruszymy w świat. Jest jeden warunek: musimy to zrobić WSPÓLNIE – stąd cykl trzech wydarzeń, który nazwaliśmy ŚDM. JESTEŚMY RAZEM! Wśród występujących m.in. TGD, Kasia Wilk, Kuba Badach.

 

Więcej dobrej muzyki szukaj na www.chrzescijanskiegranie.pl
W ramach cyklu ŚDM. JESTEŚMY RAZEM odbędą się trzy wydarzenia:

28 października 2016 (piątek), godz. 17.00, TAURON Arena Kraków
Are you ready? YES – uwielbienie, świadectwa, Eucharystia

 

13 listopada 2016 (niedziela), godz. 17.00, TAURON Arena Kraków
“Bóg liczy na Ciebie? -Koncert dziękczynno-uwielbieniowy

 

26 listopada 2016 (sobota), godz. 16.30, Łagiewniki
“Ogień dla nas i całego świata” – rekolekcje

 

28 października 2016 (piątek), godz. 17.00, TAURON Arena Kraków
Are you ready? YES! to inicjatywa Ks. bp. Grzegorza Rysia – spotkanie z myślą o wszystkich, których połączyła idea Światowych Dni Młodzieży. Chcemy w ten sposób odpowiedzieć na pytanie papieża Franciszka: czy jesteście gotowi, by być nadzieją przyszłości?

 

W programie: koncert zespołu NiemaGOtu (autorów hymnu ŚDM w Krakowie), świadectwa uczestników, pomysły inspirujące do przyszłych działań oraz EUCHARYSTIA z uwielbieniem. Oprawa muzyczna liturgii: Hubert Kowalski wraz z chórem i orkiestrą.

 

WAŻNE!
W celach organizacyjnych prosimy o REJESTROWANIE SIĘ osób indywidualnych, grup oraz księży, które wezmą udział w wydarzeniach, pod adresem: REJESTRACJA SPOTKANIE “ARE YOU READY? YES!” Księży prosimy o wzięcie ze sobą alby i stuły koloru czerwonego. Odbiór miejscówek na TAURON Arena Kraków przed wydarzeniami. Wstęp od 15.30

 

13 listopada 2016 (niedziela), godz. 17.00, TAURON Arena Kraków

Odwiedziny milionów radosnych, młodych chrześcijan wzbudziły w nas gorącą potrzebę dziękczynienia Panu Bogu za ŚDM w Krakowie! Tak zrodziła się myśl o koncercie “Bóg liczy na Ciebie!”, inspirowanym głównymi spotkaniami z Papieżem, m.in. Czuwaniem w Brzegach.

 

W koncercie usłyszymy raz jeszcze najpiękniejsze pieśni z gatunku hillsong „I believe”, „Mighty do save” czy pieśni uwielbienia „Błogosław duszo moja Pana, a także hymny poprzednich ŚDM. Wielu z nas podczas Drogi Krzyżowej poruszył rysunek piaskiem – podczas koncertu zobaczymy specjalną kompozycję.

 

Koncert uświetnią znani artyści z Polski i ze świata: Sean Simmonds (USA), TGD, Kasia Wilk, Kuba Badach, Kasia Cerekwicka i wielu innych. Podobnie jak podczas Czuwania w Brzegach autorem wyjątkowych aranżacji i dyrygentem Chóru i Orkiestry ŚDM będzie Adam Sztaba.

 

WAŻNE!
Koncert będzie transmitowany przez TVP1 – na żywo! W celach organizacyjnych prosimy o REJESTROWANIE SIĘ osób indywidualnych i grup, które wezmą udział w wydarzeniach, pod adresem: REJESTRACJA KONCERT “BÓG LICZY NA CIEBIE!” Odbiór miejscówek na TAURON Arena Kraków przed wydarzeniami. Wstęp od 15.30.

 

26 listopada 2016 (sobota), godz. 16.30, Łagiewniki

Kontynuacja oficjalnych rekolekcji ŚDM „Dla nas i całego świata” (www.krakow2016.com/dla-nas-i-calego-swiata-oficjalne-rekolekcje). Tym razem rekolekcjom nadaliśmy tytuł “Ogień dla nas i całego świata”, a cykl poświęcamy siedmiu darom Ducha Świętego. Podobnie jak podczas Światowych Dni Młodzieży, do wygłoszenia konferencji zaprosiliśmy liderów chrześcijańskich wspólnot z całego świata.

 

Comiesięczny program rekolekcji:

16.30 – konferencja o darach Ducha Świętego
18.00 – Eucharystia
19.00 – czuwanie modlitewne


ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE NA 6 FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

wejdź: www.odpalprojekt.pl

 

www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Wspieram FUNDACJĘ “CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)