Festiwal Chrześcijańskie Granie – jak zdobyć zaproszenia?

Festiwal Chrześcijańskie Granie – jak zdobyć zaproszenia?

14 października, 2016 Wyłącz przez m.guzek

odpal_banner_fb

 

Już dzisiaj poprzez serwis www.odpalprojekt.pl można zdobyć zaproszenia na 6.Festiwal Chrześcijańskie Granie.Wśród opcji do wyboru jest jedno, dwa, pięć a nawet dziesięć zaproszeń na imprezę. “Zatroszczyliśmy się, żeby małe i duże rodziny oraz grupy otrzymały je w dobrej cenie. Każda wpłata to wsparcie wydarzenia.” – informują organizatorzy.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie zapowiada się znakomicie. W tym roku “Chrześcijańskie Granie” rozpocznie się 18 listopada Eucharystią ze specjalnym błogosławieństwem dla środowiska muzyki chrześcijańskiej na warszawskiej Pradze. Tuż po Mszy Świętej odbędzie się specjalne spotkanie dla zespołów, chórów i ludzi związanych ze sceną muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 

Drugi dzień festiwalowy to koncert zdobywców głównej nagrody Premiery 2015 – zespołu New Day. Formacja otrzymała nagrodę Prezydenta Andrzeja Dudy za utwór “Pod Prąd”. Kapela z Beskidu Niskiego zagra swoje największe przeboje z ostatnich lat. Nie zabraknie utworów z ostatniego krążka. Będzie to wieczór pełen Uwielbienia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

 

W ostatnim dniu w programie “Chrześcijańskiego Grania” m.in. Salon Festiwalowy, Koncert Debiutu 2016 – Muodych Kotów, występ Michała Rasska oraz konkurs Premiery. Już za kilka dni poznamy 3 utwory, które usłyszymy w Dobrym Miejscu. Publiczność zgromadzona na Bielanach będzie mogła wybrać przebój 2016 roku.

 

Więcej informacji i zaproszenia na festiwal można znaleźć na odpalprojekt.pl, fb oraz www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl