Strefa Chwały na ŚDM 2016 – RELACJA!

Strefa Chwały na ŚDM 2016 – RELACJA!

8 sierpnia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

DSC_2852

 

Eksplozja Miłości, Młodości, Radości! Tłumy pielgrzymów z całego świata bawiły się 29 lipca na nieziemskim koncercie Strefa Chwały Polska 1050. To jednak nie był zwykły występ gwiazd, ale nieziemski koncert pokazujący wszystkie odcienie i style muzyki na chwałę Boga!

 

Na Błoniach widać było ludzi z całego świata, powiewały kolorowe flagi, a ludzie tańczyli, śmiali się i skakali. „Świat zobaczył nie tylko jak się bawimy, modlimy, czy uwielbiamy Boga! To było wydarzenie, którego nie było jeszcze w Polsce, to było doświadczenie wielkiej Jedności. Jesteśmy wdzięczni Bogu za to” – mówi Andrzej Dubiel, producent wykonawczy Koncertu Strefa Chwały Polska 1050. Również artyści byli przejęci przed występem, jak sami przyznali – to historyczna chwila.

 

 

Na scenie zaprezentowano wszystko, co najlepsze w polskiej muzyce chrześcijańskiej. W tej Radości, Miłości i Modlitwie przewodzili Deus Meus, New Life’m, Full Power Spirit, 2Tm2,3, Maleo Reagee Rockers, Mate.O, Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Poldek Twardowski czy Play&Pray.

 

 

Album Strefa Chwały  Festiwal 2015 – Powstań i żyj można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 


Koncert odbył się w ramach Festiwalu Młodych, dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Wspólnie tworzymy przestrzeń Ludzi Nowej Kultury, czyli osób kochających i starających się żyć w przyjaźni z Bogiem. Razem chcemy podejmować wysiłki dla budowania nowego, lepszego świata wprowadzając w życie wartości chrześcijańskie. To była prawdziwa przestrzeń Chwały Boga – Strefa Chwały POLSKA 1050!

 

Płyty zespołów: Deus Meus, New Life’m, Full Power Spirit, 2Tm2,3, Maleo Reagee Rockers, Mate.O, Arkadio, ks. Jakub Bartczak można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

(fot.Piotr Babisz)