Piotr Rubik dla prześladowanych chrześcijan! Nowość!

Piotr Rubik dla prześladowanych chrześcijan! Nowość!

14 sierpnia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

Z POWODU IMIENIA“Z powodu mojego imienia” to najnowsze dzieło Piotra Rubika (muzyka) i Zbigniewa Książka (libretto) na solistów, chór i orkiestrę symfoniczną. Utwór napisany na zamówienie polskiej sekcji organizacji „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” poświęcony jest współczesnym męczennikom za wiarę. Szacuje się, że do 2010 r. śmiercią męczeńską zginęło 70 mln chrześcijan, z tego w XX wieku 45 mln. W XXI co roku na świecie ginie ponad 100 tys. chrześcijan. Naszym polskim męczennikiem za wiarę jest Błogosławiony Ksiądz Jerzy Popiełuszko, zamordowany przez komunistyczne służby bezpieczeństwa. Ten wyjątkowy koncert zabrzmiał po raz pierwszy na koncercie w kieleckiej Kadzielni, 26 czerwca 2016 r. Podczas tego wykonania została nagrana płyta audio.Album jest do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Polecamy również inne nowości na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

(Hit kinowy) CUDA Z NIEBA już można oglądać na DVD. Książkę z filmem można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Kiedy Christy dowiaduje się, że jej 10-letnia córka Annabel cierpi na rzadką, nieuleczalną chorobę, robi wszystko by walczyć o jej wyzdrowienie. Gdy dziewczynka ulega dziwnemu, dramatycznemu wypadkowi, a bezradni lekarze wieszczą jej rychłą śmierć, niespodziewanie dochodzi do nieprawdopodobnego, niemożliwego do racjonalnego wyjaśnienia, choć udokumentowanego zdarzenia, które przywraca wiarę w to, że cuda zdarzają się naprawdę.

 

„Hardcore. Nowe życie i miłość” – historia nawróconych raperów

 

x.Bartczak, Arkadio, Hiob, Wieczny, EKS i Poison w poruszający sposób opowiadają o swoim nawróceniu i o tym co było po w książce Moniki Maśnik „Hardcore. Nowe życie i miłość”. Można ją już dzisiaj kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie w Warszawie (w wakacje po wcześniejszym umówieniu).

 

 

Płyta LIVE ze Strefy Chwały 2015

 

„Oddajemy w Wasze ręce niecodzienną płytę. Jest to wybór pieśni z bogatego materiału, który zarejestrowany został podczas Strefa Chwały Festiwal 2015 – rekolekcji Ludzi Nowej Kultury”. – czytamy w opisie płyty Strefa Chwały Festiwal 2015 LIVE, którą już teraz można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl Premiera płyty odbyła się na rekolekcjach Strefa Chwały Festiwal 2016, 1-5 lipca w Starym Sączu. Na albumie znalazły się znane utwory z repertuaru takich zespołów jak: New Life M., Deus Meus.Patronem medialnym płyty jest Chrześcijańskie Granie.