26 sierpnia 2016: film “Jak Bóg da” w kinach!

26 sierpnia 2016: film “Jak Bóg da” w kinach!

24 sierpnia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

jak-bog-da-plakat-maly-rozmiar-1

 

“Zabawna i mistrzowsko zagrana komedia pomyłek i kłamstw… mających krótkie nogi!” – tak brzmi zapowiedź nowego filmu “JAK BÓG DA”, który będzie grany w polskich kinach od 26 sierpnia. Dystrybutorem obrazu jest Rafael, który sprowadził do Polski takie filmy jak: “Ziemia Maryi”, Bernadetta. Cud w Lourdes”, “Czy naprawdę wierzysz” ,“Zakazany Bóg” czy przebój kinowy “Bóg nie umarł”. Rafael Film również wyprodukował film o bł. Karolinie Kózkównej – “KAROLINA”. – podaje www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Szukaj dobrych filmów na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

“Jak Bóg da” już dzisiaj zebrał dobre recenzje. Na serwisie filmweb dostał wysokie 7,2 w skali 10. We Włoszech produkcja została przyjęta bardzo ciepło. Cinema Italy o filmie napisało: „Półtorej godziny świetnej zabawy, nie pozostawiającej pustki w głowie widza.”

 

O filmie:

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, że jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień „coming outu” i Andrea wyznaje: „Postanowiłem zostać… księdzem”.

 

 

Filmy “Ziemia Maryi”, Bernadetta. Cud w Lourdes”, “Czy naprawdę wierzysz” ,“Zakazany Bóg” ,“Bóg nie umarł”, “Karolina” kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 


Chciałbym po prostu, żeby widz, wychodząc z kina, pomyślał sobie: „No proszę, prawdziwa commedia all’italiana!”

Edoardo Falcone (reżyser)

 

To dobry film, świetna komedia, ale taka, która daje poważnie do myślenia. Na takie filmy chce się chodzić do kina.

Marco Giallini (Tommaso)
lauraScenariusz był bardzo zabawny, postaci są wiarygodne mimo czasami paradoksalnych okoliczności, a dialogi są efektywne i często bardzo śmieszne.
Laura Morante (Carla)

 

 

Więcej na: http://www.jakbogda.pl/

 

Wspieraj ewangelizację poprzez muzykę chrześcijańską – FUNDACJĘ “CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)