Muzyczne Rozmowy w Radiowej Trójce (24 lipca)

Muzyczne Rozmowy w Radiowej Trójce (24 lipca)

23 lipca, 2016 Wyłącz przez mateo

Muzyczne Rozmowy PR3

Zapraszamy wszystkich tych, którzy interesują się muzyką chrześcijańską do porannej kawy z Muzycznymi Rozmowami w Radiowej Trójce. Tym razem o najnowszej płycie  “Powstań i żyj“, która jest zapisem live uwielbienia na Strefie Chwały 2015. Audycję prowadzi Marcin Witan. Start w niedzielę o 6.05 (tutaj link). 

 

Strefa Chwały Festiwal to kilkudniowe rekolekcje dla muzyków, artystów i sympatyków nowej kultury. Co roku odbywają się one w Starym Sączu i gromadzą kilkaset osób, które chcą zmieniać rzeczywistość ku dobru. W zeszłym roku wszystkie piosenki grane i śpiewane podczas tego spotkania zostały nagrane, a w tym roku wybrane z nich pojawiły się na składance “Powstań i żyj” – znajdziecie na niej znane przeboje uwielbieniowe oraz te mniej znane, zupełnie nowe. Wykonują je znakomici muzycy tacy jak m.in. Joachim Mencel, Robert Cudzich, Agnieszka Musiał czy Marcin Pospieszalski (oraz wielu innych). Płytę znajdziecie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Muzyczne Rozmowy to godzinna audycja słowno-muzyczna, której można posłuchać w radiowej Trójce, w niedzielę od godz. 6.00 do 7.00. Wszystkim, którzy interesują się muzyką tworzoną przez artystów chrześcijańskich i takim słuchaczom, którzy po prostu chcą miło rozpocząć niedzielny poranek, proponują utwory z najróżniejszych gatunków muzycznych. Zaprasza Agnieszka Trzeciakiewicz i Marcin Witan.

 

Zapraszamy do PR3 Polskiego Radia w niedzielę 24 lipca 2016 o 6.05 >>>

 

powstań i żyj

 

“Poprzez tą płytę polecamy się Waszej modlitwie i zapraszamy każdego z Was do tworzenia Strefy Chwały -przestrzeni Ludzi Nowej Kultury! Powstań i żyj!” – zapraszają Organizatorzy Strefy Chwały.

 

Na płycie:

Hej, hej zapalmy światło
Zawsze będę się radował w Tobie
Jezu kocham Ciebie
Tyle dźwięków w powietrzu
Pan jest Pasterzem moim
Powstań i żyj
Prawda jedyna
Całym życiem wielbię Cię
Uwielbiam imię Twe
Któż jest jak On
To bóg wywyższajmy Go

Czac całkowity: 72 min