Strefa Chwały Festiwal 2016 startuje za 3 dni!

Strefa Chwały Festiwal 2016 startuje za 3 dni!

28 czerwca, 2016 Wyłącz przez mateo

Strefa Chwały Festiwal 2016

Jedziemy! Najlepsza opcja na początek wakacji – Strefa Chwały Festiwal w Starym Sączu rusza już 1 lipca 2016. Wszyscy, którzy chcą poczuć klimat tego czasu – organizatorzy zapraszają na Dzień Otwarty w niedzielę 3 lipca na Plac Papieski. W tym roku na Strefie Pojawią się m.in. bp Grzegorz Ryś, New Life’m, Albo i Nie, Patrycja Hurlak, Dariusz Kowalski i wiele innych osób.

 

Strefa Chwały Festiwal swój początek ma w Spotkaniach Muzyków Chrześcijan jeszcze w latach 90-tych XX wieku. To jedyne w swoim rodzaju rekolekcje, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. Podczas Strefy Chwały każdy znajdzie coś dla Siebie – będą jutrznie “tylko dla orłów”, wspólny śpiew liturgiczny, wieczorne uwielbienia, konferencje, spotkania dyskusyjne, przede wszystkim domową atmosferę i czas na wypoczynek (oraz dobrą kawę). Polecamy! Chrześcijańskie Granie od lat jest partnerem medialnym spotkań.

 

W tym roku wydarzenia ze Strefy Chwały będą transmitowane przez telewizję TILMA oraz KSM TV, a uczestnicy będą mogli nabyć wyjątkową płytę z muzycznym zapisem zeszłorocznej Strefy Chwały. Dodatkowo swoją działalność zainauguruje RADIO STREFA CHWAŁY – Radio Ludzi Nowej Kultury. Będzie się działo!

 

Więcej o programie i Dniu Otwartym dowiecie się tutaj:

http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/koncert/strefa-chwaly-festiwal-2016-stary-sacz-spoktania-ludzi-nowej-kultury/