ŚDM 2016: ARE YOU READY TO SAY YES ?

ŚDM 2016: ARE YOU READY TO SAY YES ?

12 maja, 2016 Wyłącz przez m.guzek

ARE YOU READY TO SAY YES _

 

Nic nie rozgrzewa tak, jak muzyka! Na parę tygodni przed Światowymi Dniami Młodzieży zapraszamy do wspólnego świętowania w rytm doskonałej muzyki – na 4 koncerty dedykowane Światowym Dniom Młodzieży, a w szczególności idei wolontariatu ŚDM, bo wolontariusze stanowią jedną z najważniejszych grup pielgrzymów na ŚDM; są ich współorganizatorami.

 

Dla ŚDM zagrają: TGD z nową płyta, NiemaGOtu, Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Maleo Reggae Rockers, TAU. Koncerty odbywać się będą zawsze o godzinie 19:00, kolejno 31.05 – ICE w Krakowie, 03.06 – w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, 10.06 – w Hali Stulecia we Wrocławiu, 12.06 – w Hali Torwar w Warszawie.

 

Podczas koncertów bedzie czynny punkt informacyjny wolontariatu ŚDM. Bilety na koncerty już od 30 zł można nabyć na eventim.pl  i ticketpro.pl . Dochód z koncertów zostanie przeznaczony na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016.

 

Więcej również na oficjalnym fanpage

 

Płyty zespołów występujących na wydarzeniu ( TGD , Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Maleo Reggae Rockers, TAU) można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl