Marsz dla Życia i Rodziny już 15 maja!

Marsz dla Życia i Rodziny już 15 maja!

11 maja, 2016 Wyłącz przez m.guzek

 

W całej Polsce w około 140 miejscowości odbędzie się po raz kolejny Marsz Życia i Rodziny. Patronat nad warszawskim marszem objął sklep i serwis www.chrzescijanskierganie.pl Zapraszamy  już od 12.30 do stoiska Chrześcijańskiego Grania w parku Kazimierzowskiego w Warszawie.

 

Deklaracja Organizatorów Marszów dla Życia 2013

Polska potrzebuje zmiany! Zmiany, która sprawi, że nasze i przyszłe pokolenia będą wzrastały w otoczeniu umożliwiającym nieskrępowany rozwój, poczucie wartości i korzystanie z owoców swojej pracy. Uważamy, że podstawy nowego ładu powinny opierać się na szacunku do życia ludzkiego oraz uznaniu rodziny za centralną instytucję porządku społecznego.

 

Uznajemy również, że istnieje potrzeba konsekwentnej i wytężonej pracy na rzecz promocji tych wartości. Znaczenie silnej rodziny dla kształtowania zdrowego ładu kulturowego, społecznego i ekonomicznego musi być dostrzeżone i dowartościowane.

 

Dlatego wyrażamy chęć współpracy w realizacji projektów mających na celu takie kształtowanie porządku społeczno-prawnego, które zagwarantuje pełną ochronę życia ludzkiego i szacunek dla rodziny.