Koronka do Miłosierdzia Bożego – symfonicznie [transmisja TV LIVE, 21.00]

Koronka do Miłosierdzia Bożego – symfonicznie [transmisja TV LIVE, 21.00]

3 kwietnia, 2016 Wyłącz przez mateo

 

Dzisiaj o 21.00 odbędzie się prapremiera Koronki do Miłosierdzia Bożego symfonicznie – w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zapraszamy serdecznie osobiście, a także na transmisję LIVE dzięki Podhale TV (TUTAJ).

 

Przy okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia zostanie wydana „Koronka do Bożego Miłosierdzia – Symfonicznie” w wykonaniu muzyków Archidiecezji Krakowskiej pod kierownictwem Marii Ziółkowskiej. Prapremiera utworu odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 3 kwietnia 2016 roku, o godz. 21:00 w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Patronat nad wydarzeniem objęło www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Powstający utwór zyskał rekomendację krakowskiego biskupa pomocniczego, bp. Grzegorza Rysia. „Z głębokim przekonaniem popieram inicjatywę nagrania w studiu Koronki do Bożego Miłosierdzia, skomponowanej przez panią Marię Krawczyk. (…) Słyszałem wykonanie utworu podczas kilku wydarzeń ewangelizacyjnych (…) i jestem pod jego wielkim wrażeniem – uruchamia do modlitwy ludzi każdego wieku i stanu. Jestem pewien, że upowszechnienie Koronki w takiej aranżacji i wykonaniu zasługuje na pełne wsparcie.”

 

TRANSMISJA LIVE o 21.00

zdobadz_zaproszenie_banner_750-100