Ruszyły zapisy na Strefa Chwały Festiwal 2016 – biskup Ryś zaprasza!

Ruszyły zapisy na Strefa Chwały Festiwal 2016 – biskup Ryś zaprasza!

1 lutego, 2016 Wyłącz przez mateo

Ruszyły zapisy na Strefa Chwały Festiwal 2016! Od 1 lutego można zapisać się na największe rekolekcyjne SPOTKANIA LUDZI NOWEJ KULTURY. Muzyka, uwielbienie, rzeźba, malarstwo, teatr – organizatorzy zapraszają w dniach 1-5 lipca 2016 do Starego Sącza! Zapisy przez stronę: www.strefachwalyfestiwal.pl

 

Na spotkania zaprasza biskup Grzegorz Ryś, który jak w roku ubiegłym poprowadzi rekolekcje. Strefa Chwały Festiwal to jedyne w swoim rodzaju rekolekcje, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. Podczas Strefy Chwały każdy znajdzie coś dla Siebie – będą jutrznie “tylko dla orłów”, wspólny śpiew liturgiczny, wieczorne uwielbienia, konferencje, spotkania dyskusyjne, przede wszystkim domową atmosferę i czas na wypoczynek (oraz dobrą kawę).

 

W jednym miejscu zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż uczestnikami będą dorośli, młodzież, a także dzieci, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę podczas trwania tego spotkania. Wśród wykonawców Strefy Chwały Festiwal widzieliśmy już m.in. New Life M., Albo i Nie czy Lidię Pospieszalską.

 

Strefa Chwały jest kontynuacją Spotkań Muzyków Chrześcijan odbywających się od 1992 roku m.in. w Dursztynie, Ludźmierzu, Gródku n.Dunajcem. Zapisy na tegoroczne rekolekcje trwają poprzez stronę : www.strefachwalyfestiwal.plZapraszamy serdecznie – tym bardziej, że miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.